SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Kruszek myśle ze coś takiego jest błędem bo o wiele lepiej jeść więcej i więcej ćwiczyć takie jest moje zdanie i to z wielu powodów

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
U mnie nie sprawdzają się zbyt częste treningi, nie trenuję też systemem, który by na to pozwalał - a zwyłe splity to moim zdaniem przeżytek

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
podzielam

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
siema ludziska jak myslicie nadalby sie plan co qazar podal w poscie o ckd na mase? bo nie mam narazie zadnego konkretnego planu a chcialbym zaczac jakis od przyszlego tyg i zeby byl mozliwie hardcrowoy mam dosyc monotoni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
chodzi o low carb na mase?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
nie zwykla dieta mniej wiecej b;2;ww;4;t1 dokladnie nie wiem jadam "na oko" podrzuc jakis ciekawy planik ale ostry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
treningowy?
to ten Tyki co kruszek stosuje np

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337
Wcinajcie jeszcze więcej tego tłuszczu to napewno sie nie otłuścicie... Nie potraficie żyć bez tłuszczu?? Lepiej białeczka dodajcie chyba że chcecie mieć takie wielkie bebuchy. Ja unikam tłuszczu jak ognia, jem sporo białka i bardzo dużo węglowodanów i nie mam problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
unikaj, unikaj zwazywszy ze jadra, mozg i galka oczna potrzebuja tluszczu to normalnego funkcjonowania aha, rozumiem ze witaminy rozpuszczalne w tluszczach tez Ci nie sa potrzebne, a od nadmiaru bialka Cie nie zakwasza ?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337
Jakoś nic złego mi sie nie dzieje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium