SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
cycki nie sluza do jedzenia, ile jeszcze mozna powtarzac

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
a ja to lubie i dzięwczyęnce pozuc...moim problem zawsze byly jakies duze kolacje na filmie wieczorem itd...od tyg ustalilem troche chaotycznie na razie trening jednej partii dziennie od pon do pt wczesniej jechalem pn wt czw i 4 dzien przewaznie nie docieralem biegam co 2 dzien zaczalem w pon dzis tez smigne ze 2,5 km z dwoma przerwami bo sie zasapie potem piatek i w niedz albo znow pon zalezy jak sie bede czul jem konkret sniadanie jakies sadzone plus odzywka na potem co 2-3 h jakas ostrowia czy jajeczko wywalilem chleb i cukier pije duzo wody i dorwalem jakies herbatki regulavit 2 jak zrobie sobie z 2 siekiere to sram dalej niz widze wiec chyba dziala ..jak po 5 tyg nie bedzie efektu dodam efke albo/i zaczne biegac na czczo czy cus...bo na scisle 5-6 posilkow dziennie nie ma mnie w domu i za roztrzepnay jestem..do zrzucenia min 5 kg...waze jakies 95kg...Pozdr GHUBASY

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
chcialbym sie wypowiedziec w tym poscie. otóz poczytalem sobie troche wasze wszystki posty oraz liczne opisy waszych sylwetek itd. i doszedłem do odkrywczego wnoisku ze sam jestem ENDO.... niestety...hmmm jakie charakterystyczne cechu budowy tu mozna wymienic......moze powiem bez ogrodek...dosc duza dupa, duze uda (nawet dobre umięśnienie ale takze troche tłuszczu niestety. dosc duza sklonnosc do tycia. tluszczu przybywa wszedzie na dupie nogach, klacie, brzuchu.....to jest tragenia....siłownia, intensywne aeroby oraz dieta tylko tak mozna schudnąć(pozbyc sie fatu).a na diecie na mase przybieram miesnie ale takze tluszcz nie wiem w jakich proporciach ale cos okolo tego na 5 kg miesli moze przypadac okolo2,5 kg fatu.....iezkie jest zycie endo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
witaj w klubie
co do zrzucania to kazdy ma swoja recepte
jak dla mnie to lołkarb efka i trening silowy calego ciala najlepiej

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Lepsze to niż odkładanie sie tłuszczu tylko i wyłącznie na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
i na i na to sa soposoby a ze neiraz wiaza sie z chemia coz wiecie ze captopril powoduje zmiejszanie sie receptorwoy adrogenych alpha-2 oraz dezaktywacjie aldosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam ryby zaczeły brać
zrzuciłem od soboty 1-1,5kg i 4cm w pasie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Qazar napisz wszystkie sposoby jakie znasz na zrzucenie tłuszczu z brzucha nie chudnąc przy tym za bardzo z reszty ciała. Napisz najlepiej plan działania aby tego dokonać. Powiedzmy, że cena spalaczy tłuszczu itp. bez znaczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium