SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
nio ten chinol ma fajna sylwetke

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ta - zdopingował mnie do treningu.

Po dzisiejszym treningu chyba na dobre zrezygnuję z aerobów - naprawdę nie wydaję mi się, żeby służyły mojej regeneracji po czymś tak intensywnym...

Jak chcesz, to wpisuj się tam, to dostaniesz soga - daję każdemu, kto komentuje moje posty.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Kruszek 1 zdjecie jest niezle. :)

"jem rzeczy, których inni by nie tknęli" czyli co ? :]

Zmieniony przez - vairus w dniu 2006-05-21 19:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli przeciętny student nie ruszy :kasz, gotowanycj piersi- z piersi to ruszy najchętenij piersi koleżanki , twarogu i wątpię żeby jaja zjadł, przeciętny student wszami fastfood, albo cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dzięki za sogi w archiwum - w ogóle polecam obejrzeć niektóre galerie z mało znanymi zawodnikami (czy raczej zapomnianymi) - dla mnie to jest kulturystyka, a nie tuczarnia wieprzy al'a Coleman

Dokładnie - zwykły student bierze do szkoły kanapkę z serem i wątrobianką, ja biorę kurczaka (lekko podsmażonego) ze szpinakiem i cebulą oraz twaróg zmieszany z kefirem i do tego jakaś sałatka, lub po prostu sama kapusta - do tego trochę siemia lnianego, lub Omega-3 i już patrzą się na ciebie jak na świra

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Kruszek ja odnosnie tych platkow z pewnego postu

wydaje mi sie ze przesadzsz i jestes owladniety zasadami Tyki. rosnie sie od nadmiaru kcal to jasne. sam jestem endo i probowalem tych zasad i wiem ze prowadza do rzucania sie na jedzenie, o ktorym Ty rowniez pisales.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
Co do tych zasad zywienia Tyki to mi to pasuje jak dla mnie to prawie jak TKD tylko wiecej wegli w okolicach treningu ( a i na sniadanie jak cos mozna spokojnie zjesc z wegli )ale ochota na cos slodkiego zapychajacego jest wieksza , ale ja poprostu lubie weglowodanowe zarcie
Jezeli chodzi o trening aerobowy to znowu zaczynam sie wkrecac i coraz wiecej go robie (teraz 4x40)jakos nie moge sie przekonac do hiita tabaty itp rzeczy zabardzo mi jeszcze siedza w glowie porady z gazetek chyba
A wy jakie macie podejscie do aero w czasie redukcji ? bo ostatnio to coraz wiecej osob rezygnuje z tych treningow
ps znacie /slyszeliscie zeby jakis kulturysta polecal trening interwalowy , czy cos w tym stylu (bo ja nie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie - ja niestety mówię z własnego doświadczenia, kompletnie mi nie idzie redukcja na zbilansowanej, jeżeli nie wyrzucę stamtąd pieczywa i płatków itp. - ja po prostu wychodzę z założenia, że jeżeli istnieją lepsze źródła składników, które chcemy mieć diecie - to należy takie znaleźć i zastosować. No a w moim przypadku płatki niestety były jednym z powodów początkowych niepowodzeń, bo widzisz, ja nie liczę kalori w diecie i nie wiem dokładnie ile dziennie spożywam, dlatego muszę unikać takich źródeł węglowodanów, dlatego u ludzi z tendencją do tycia odradzałbym przesadzanie z płatkami

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
Kruszek, to co jesz z wegli ?:) Przeciez platki to dobre zrodlo, niski IG, sporo blonnika itd

Zmieniony przez - coverley w dniu 2006-05-22 10:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
zasady Tyki zakladaja spozywanie wegli glownie z warzyw i owocow. inne zrodla (maczene) tylko po treningu oraz carbo w suplementacji okolotreningowe.

Kruszek dobrze ze piszesz o swoich doswiadcheniach. Ja np. zupelnie wywalilem z odzywiania wszelkiego rodzaju suple, poniewaz efekt mialem po nich taki sam jak Ty po platkach. podobnie rzecz sie ma np. do warzyw. jem i to sporo ale jak spozywalem je jedynie to mialem wrazenie "zalania".

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium