SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
we wtorek bede wazyl i mierzyl to podam, ogolnie jestem raczej srednio smiesznie zadowolony z efektow, na razie ciagne jeszcze ten tydzien targeted ckd, potem zalecana przerwa i od nowa, ckd kusi mnie chociazby dlatego, ze jestem ciekawy nowosci, poza tym low carb mi bardzo pasuje i pod wzgledem smakowym jak i rowniez czuje tez sie dobrze

Jedno jest pewne sila i mieso sie trzyma niezle, wiec chociaz to

Zmieniony przez - coverley w dniu 2006-09-02 18:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
rothen
raz w zyciu robilem - zle sie skonczylo ale troche dalem dupy na tej plaszczyznie
mam plana teraz zjechac do 10%bf na CKD
i gdzis w pazdzierniku/grudniu zaczac mase na lołkarb

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Coverley oks czekam na pomiary , a co do miesni to one nie lecą przy większym BF jak zacznisz schodzić poniżej 15% wtedy się zaczyna cała zabawa


WasaBi nono 10% , ale pamiętaj że ciągła redukcja nie prowadzi do niczego bo mięsa ci nie przybywa a to własnie ono spala tłuszcz , i logiczne że im masz go węcej tym łatwiej spalić tłuszcz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
pamietam :P
u mnie rok wyglada raczej na kombinowaniu
po tamtych wakacjach troche sie upaslem i mialem sie redukowac na NHE ale studia sie zaczely i musialem sobie odswiezyc znaczenie slowa "alkoholizm"
pozniej wroocilem do NHE ale jadlem ile chcialem tyle ze caly "cykl" trwal raptem 4 tyg z pasa spadlo, sily przybylo, wyglad na plus
pozniej znow alkoholizm swieta i dupa z wynikow, zalamany zaczelem CKD
ladnie sie porysowalem ale znowu alkoholizm i poszlo wszystko do smietnika
rok z zycia d****a

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Wakacje mozna podsumowac tak ze troche schudlem ale pozniej jakos przestalem dbac o diete i tak zostalo do tej pory. Troche staram sie aby nie przesadzac i tak czekac do sadnego dnia czyli wyjazdu do jednostki. Tam bede kontynuowac proces odchudzania. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Wasabi - nie tylko Ty miales taki rok d****a u mnie trwa nadal i nie wiem kiedy sie skonczy...

wszystko przez prace, no a na karku jeszcze studia. teraz jestem po 3 dniach "cokolwiek widzial, cokolwiek zjadl". strasznie sie czuje i wygladam... nawet na treningi nie mam sily po pracy tylko na uwalenie sie na kanapie i jedzenie co babcia podsunie&amp
na zlosc jeszcze mi silke dzisiaj zamkneli jak w koncu wypoczalem i zebralem sie do dalszej walki z tluszczem...

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to puść sobie Nagły Atak Spawacza - Akt Łaski


eee ja też mam coś w tym stylu co wy , naprawde troche gorszego żywienia , troche za dużo jedzenia i sylwetka nie do poznania a potem treningi na granicy wytrzymałości i tak w kółko

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
Ja od tygodnia jestem na wycince nie miałem motywacji , nic ale teraz jest już dobrze i jakoś idzie. Weekend najtrudniejszy do wytrzymania bo impreza, alkohol, żarcie a ty z wodą mineralną i wszystkim mówisz nie dzięki , ale dałem rade wiec jest ok.
Na razie zacząłem biegać od tego tygodnia atc+aeroby i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
te wypady gdzies to najgorsze
ale po sobie widze ze juz lepiej w domu zostac :/
niestety pacierza i alkoholu nie odmawiam

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-09-03 18:37:52

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
twaróg + pomidor + ogórek jeeee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium