SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie DWA PRZECINEK TRZY GRAMA ALE 2 LUB TRZY GRAMY OMEGI-3 Z APTEKI W KAPSÓŁKACH PO 500MG LUB 1000MG

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Zazwyczaj zaleca się 1,8g EPA + DHA , to jest 6g oleju rybiego (standardowego, 30%)

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-05-12 13:49:49

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
wiem wiem, ze 2 lub 3, po prostu zamiast "lub" uzylem przecinka, chodzilo mi po prostu o to czy bierzesz tyle tej omegi, zeby dostarczyc razem tych kwasow epa/dha 2 lub 3 gramy, a no i dostalem odpowiedz, ze nie, tez tak biore, ale teraz mam to zamiar zmienic i zrec tyle zeby wyszlo chociaz powyzej 2 gramy epa+dha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
No cóż, taka już jest rola biednego endomorfika albo mieszańca endo z ekto(np. ja). Za mało kalorii- nic nie urośnie, lekki nadmiar kalorii- otłuszcze sie jak świnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Cadaver przesadzasz i zróbcie sobie Avatary wreszcie !

a co do sylwetki to jakbyś dał zdjecia wiele więcej można by powiedziec

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurde, dziś zjadłem osem cheeseburgerów i popiłem to szejkiem - po prostu rewelacja

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Kruszek jak można mam kilka pytań do ciebie:

1.Te zdjecia co dawałes jakiś czas temu to TY ?
2.czemu takie napady ?? zapewne wychudłes ponizej set pointa sporo

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ja tez dzis napad mialem
efekt bochenek bilaego chleba 3l lodow smietankowo-truskawkowych poprostu naszla mnie ochota i jadlem bez opamietania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to patrze że tylko ja diety przestrzegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
no to widze ze ostro sobie dogadzacie
ale ja w niedziele tez robie 1 dzien wolnego od diety
panowie mam takie pytanie jeszcze ostatnio trenowalem tak ze rano aeroby 40 min (po malym sniadaniu wpc +oliwa)i pod wieczor silownia i teraz musze zamienic to tzn rano silownia i pod wieczor aero , a jestem na diecie w stylu tkd (tzn troche wiecej wegli przed i po silowni)i tak sobie mysle czy bedzie to mialo jakies znaczenie w zrucaniu fatu ?
jakie macie zdanie na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium