SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tak, ćwiczyłem - ale wierz mi, że nie miałem takiej masy mięśniowej - zresztą - właśnie zrobiłem małą zmianę w danych - dałem sobie 105 cm w obwodzie talii, reszty nie zmieniałem - i wyszedł mi wynik o 3%BF lepszy niż przy 93... N/C

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-06-10 22:30:12

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
czyli morał jeden :

Sprawdzaj BF na tej stronie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
O tak - za to na jeszcze nnej stronie podałem dokładnie te same wyniki i wyszło mi ponad 50%BF

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oj a BF ponad 50 to nieźle

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Raczej się nie sugeruję tymi kalkulatorami, po prostu ćwicze i staram się trzymać diety - na razie ważę 104 kilogramy i może uda mi się w ciągu najbliższych 18 dni zrzucić jeszcze 2-3. Potem tydzień wolnego od treningów i przystępuję do jednego z poprzednich planów, tylko ze znacznie większymi ciężarami

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
WaSabi - dieta jest bardzo dobra i ogólnie daje oczekiwane efekty. myślę, że to przez sam trening brzucha - lecę z szóstką weidera, ale nie daje mi ona takich rezultatów jakich bym oczekiwał. może znacie jakiś konkretny system treningowy, żeby w brzuchu dobrze stracić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mądrze ćwiczyć i jeszcze mądzrzej jeść

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
aha to pewnie... ja nie wiem... z bandzichem to ja za ogromnych problemow nie mam ale schaby mnie wqrrr..
ogolnie trening + dieta i tluszczyk bedzie schodzil
ewentualnie moze byc tak ze brzuch jest twoim upierdliwym miejscem no i zapomnialem co mialem napisac
ale ogolnie chwytasz?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jezu - dziś robiłem pierwszy raz wariant z superseriami w treningu całego ciała, naprawdę mnie to zabiło - polecam

Wiecie może, ile kosztuje stojak na sztangę?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
a co, nie masz sie o co oprzec na silowni?

znam to

joke

popatrz na allegro

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-06-11 23:38:26

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium