SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla endo na mase- pomocy!!! daje sogi:-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
a wiec tak chce cwiczyc caly czas na mase a jednoczesnie nie nabierac za bardzo na sadle
po ostatniej diecie ostro poszlo mi kolo ratunkowe i teraz nie wiem jak z tym walczyc
chodzi mi o to zeby pozbyc sie opony ale jednoczesnie nie olewac masy

czy wystarczy obciecie wegli w diecie i zastapienie ich tluszczami ??

zapotrzebowanie na bialko mam 160g
tluszczu zjadam ok 120g
wegli ok500-600g - no wlasnie ile zjesc czy wystarczy przyciac np o polowe
zostawie tylko normalnie przed treningiem zeby miec sile cos podniesc czy cos jeszcze zmienic w diecie??

prosze o odp
1

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ile wazysz??
w ogole przy takim rozkladzie , to masz chyba dosc spora nadwyzke...
ogolnie zastapic czesc ww tluszczem to dob4ry pomysl dla endo, ale jesli bedziesz mial 1000 kcal ponad zapotrz, to i tak utyjesz.


Zmieniony przez - wylliam w dniu 2006-10-25 15:40:14

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
waze 88kg

mialem tydzien przerwy i wlasnie poszlo w brzuch samo sadlo
gdzyby nie opona bylo by ok

a ile ponad zapotrzebowanie powinienem miec zeby nie tyc tak szybko
z 200 kcal
??

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
proponuje pojechac najpierw na 0. Wiem bo ja tez jestem endo i jakos powoli radze sobie z tym problemem, ale i tak nikt nie uniknie otluszczenia na masie
Kazdy moze zlapac- my mozemy najwiecej
Uwazaj na siebie- propnuje uciac wegle na 4g na kg wagi i bialko dac na poziomie 2 g, tluszcz - 1g-1,2g.
Po treningu wegle zlozone, a nastepny posilek bialko, tluszcz i jakies wegle ale z warzyw- nieduzo.
Kolacja to samo.
Na noc bialko.
Trzymka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
https://www.sfd.pl/temat240536/

moim zdaniem lepiej operować ilościami procentowymi udziału poszczególnych makroskładników w sumie kalorii niz gramami. Moim zdaniem poczatkowo bilans na zero i obserwować co sie dzieje... Różni ludzie różnie reagują na ilości węgli. Proponuje dać tłuszczy 25% kalorii a reszte dobrać odpowiednio z węgli i białka.


Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-10-25 22:06:09

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tez jestem endo i z obserwacji wlasnych:
- na 0, ie jest zle, poprawia sie jakosc, ale masa nie idzie
- bilans dodatni, kcal + 200/300, 3g ww, 2g b, reszta tluszcze- masa kiepsko, poprawia sie definicja z minimalnym wzrostem masy, bez zatluszczenia raczej
- bilans + 300, ale ww. 4 g/kg i wiecej- idzie ladnie masa, ale i sie troche zatluszczam

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
mam tak samo gdy podniose il wegli to masa idzie ale ku**a nie wiem ile z tego jest miesni a ile sadla na pewno sadla duzo wiecej
ale narazie obetne wegle i zobacze co sie stanie

sogi oczywiscie leca
dziekuwa

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
W sumie to zwróć uwage na to co mówi William, bo ma wieksze doświadczenie ode mnie. Ja jestem endo i od jakis 3 miesięcy jesetm na diecie, tyle że redukcyjnej... Chę zejść najniżej jak się da z fatem i włąśnie wtedy znajdę się w takiej sytacji jak Ty teraz , bo będę chciał jednak troche zrobić mięśnie, chociaż wiem że nie będzie łatwo zmoim typem budowy. Ale i tak już dużo udało mi się poprawić w wyglądzie iw sumie jestem zadowolony Powodzenia

Dziś Structure Refeed mam, zaraz będzie popcorn potem makaron z kurakiem i ... trening...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"Structure Refeed" mmmm

co do tematu...chciałem tylko pokazac, ze nawet endo moze miec problem z lapaniem masy na lekko dodatnim bilansie, jesli za bardzo przytnie ww masa bedzie szla, ale b. wolno
za to czysta
tylko teraz pytanie...czy chcemy zrobic troche suchej masy, pozniej lekko podciac to na reudkcji, ale liczac sie tez ze stratami miesa
czy lepiej dodac toche wiecej ww, zrobic wiecej masy, a pozniej konkretnie wyciąć nadmiar ostrą redukcją (rowniez ze strata miesa, ale w tym przypadku mamy wiecej tego miesa )
ja w tamtym roku wybralem 1 opcje i pod koniec roku bylem po 2 masach, 2 wycinkach, 1 poprawie jakosci...i fatu nie mialem, ale imponujących rozmiarów tez nie
w tym roku wibieram 2 opcje i zobaczymy
endo mają gorzej, co by ekto nie mowili...ale to nie znaczy, ze nie damy rady

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
ja wybiore opcje 2 zalezy mi glownie na olbrzymich rozmiarach choc nie chce zalac sie powyzej 20% teraz gdzies tyle mam i wiecej nie chce wiec troche zejde z wegli ale nie drastycznie i zaczynam ostro cwiczyc basior zeby jakas kosteczka weszla a pod koniec zimy ostra reduka i sie zobaczy tak zeby na lato nie byc zalany a potem znowu masowanie

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
powodzenia
1

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań na początek

Następny temat

Prosze o SPRAWDZENIE Dieta na MASE

WHEY premium