SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla endo na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
waga 86kg, po pierwszym posiłku trening, duża tendencja do łapania fatu
z jajkami w pierwszym posiłku dzień bez treningu, godziny wbite na szybko głównie chodzi o makro i całokształt













Zmieniony przez - deees w dniu 2016-09-12 21:26:32

Zmieniony przez - deees w dniu 2016-09-12 21:27:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
No właśnie, zastanawiam się czy duże ilości tłuszczy i węgli to dobry pomysł ale z drugiej strony najlepiej w pierwszym posiłku to wszystko wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
W śniadaniu troche za dużo tłuszczy. Masło rośline do codziennej diety się nie nadaje. Nie wiem jak jadłeś 40 g oleju kokosowego i 20 g masła na sniadanie? Serek wiejski to nie najlepsze źródło białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
nie jadłem, to jest propozycja diety, wczesniej mialem wiecej wegli wiec musze gdzies te tłuszcze upchać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
to usmaż kurczaka na oleju kokosowym a oliwe dodaj do warzyw. tylko nie smaż w 40g. oliwy też mozesz dać więcej niż 10 g w posiłku. a na śniadanie jak chcesz smażyć jajka na maśle to kup sobie masło klarowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Polecam rozwazyc spozywanie tlustych mies jak karkowka i inne cz. wieprza, golonka, wolowina.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
Czyli olej kokosowy rozbić na więcej posiłków, czemu nie mogę dać 40 g w jednym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
z mojej strony powiem tyle, że na pierwszy posiłek wielokrotnie wpadało / wpada nadal 70g tłuszczu i żyję, mam się dobrze itd itd

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
Razem z weglami te 70 g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
a zjesz tyle oleju naraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
Bez przesady żeby to było 100 g mogło by być ciężko, 40 wsiąka w jajka i jak się dobrze zrobi to specjalnie mocno nie czuć tego tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
A masło na chleb jak cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake białkowy

Następny temat

Budowa masy mięśniowej - zapotrzebowanie kcal

WHEY premium