SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nagrody juz wręczone, pora sie napic Advocaata od ActivLabu ziomek !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170174

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7095
zawsze jestem w formie

dobra lece ogladac odwroconych dalej
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
a ja nie jestem uzależniona, mogę odstawić suple od tak












ale po co ?

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
Z tym uzależnieniem oczywiście żartowałem


Z dietą ci nie pomogę za bardzo

W każdym posiłku ile węgli jadasz ?
Rano jedynie białko !
węgle 30 max 40g w każdym posiłku o wysokim IG, na noc zmielone owsiane białko aminy twaróg chudy ( nie wiem czy oliwa bedzie dobrym rozwiązaniem ) Żadnych pieczonych potraw jedynie gotowane, przyprawy naturalne !

Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2009-10-26 21:03:36
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
rano odpada jedynie białko, muszę zjeść owsiankę i tyle, inaczej nie funkcjonuję:D
Zwłaszcza, że jest to posiłek potreningowy.

Węgle złożone to dwa pierwsze posiłki, potem owoc, czasem dwa i reszta węgli z warzyw i orzechów. nie solę, nie używam cukru od dawna, przyprawy lubię i używam cały czas.

Tłuszcze z jaj, serków wiejskich, orzechów, pestek dynii i lnianego. pieczone czemu nie? smażone rozumiem, ale pieczone w folii spokojnie chyba można.


Zresztą ja pierdziele ja mam inny problem

poza kilkoma potrawami nie lubię prawie żadnego produktu mogłabym jeść wiejskie, owsiankę na mleku, grahamkę, warzywa i owoce, czasem kurę. sałatki owszem ale mięso, ryż, makarony, no nie mogę ostatnio. Jeszcze płatki bo słodzone to ujdą:D


no nic i tak będę chyba kombinować z dietą z trenerem od vt.

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79818
"Rano jedynie białko !"

rano normalnie węgle
przed i po treningowo obowiązkowo
choć ja uważam że powinny iść przez cały dzień bez kolacji

"o wysokim IG"

wysoki to ma cukier
o niskim ig

oliwa do każdego posiłku (ja mam 1,5g na kmc i jestem na żyle ale Twoje zapotrzebowanie na kcal może być większe od mojego)

białko min 2g na kmc zwierzęcego albo z prochu

balansować węglami (ale myślę że mnie mniej jak 3-4g)

owoce okołotreningowo jak najbardziej

"poza kilkoma potrawami nie lubię prawie żadnego produktu"

ja nie lubię niczego

miejmy na uwadze że ja nie jestem ekspertem (nawet się nie znam)

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-10-26 21:22:02

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
no to nie wiem jak ja to przejem teraz. jak jem czysto to w życiu nie wyjdą mi takie proporcje

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79818
ważysz ile?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
teraz 65

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
dobry wieczor
to malenki grubasek z ciebnie

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-10-26 21:27:19

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wręczyliśmy Główną Nagrodę w Konkursie Activlab - Relacja!

Następny temat

Absoluna Nowość - Whey Protein 50 Machine-Man i nowy smak - ADVOCAAT !!!!

electro
Polecane artykuły