SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody juz wręczone, pora sie napic Advocaata od ActivLabu ziomek !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148836

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1973
ale wczoraj poszedł ten spam, chyba jestem na 2 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1973
o nie jednak na 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
pit nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co robisz ale popirwsz wpadanie na końcówkę spamu ludzi z innych spamów którzy tylko czekają na gratisy

nie zwabisz tym więcej ludzi do spamowania na dłuższą metę a tylko odstraszysz tych którzy wiernie tu spamowali
i nie chodzi mi tu o plakaty czy inne śmieci ale o Twoje podejście

tutejsi starzy spamerzy powinni plunąć Ci pod nogi i pójść gdzie indziej

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-10-08 11:56:23

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dlatego też uwaga!
Dla najbardziej aktywnych spamowiczów, których regularnie będę tu widywał przewiduję 'special gifty' - Próbki Advocaata będziecie pierwszymi na świecie (oczywiście po za wąskim gronem pracowników Activlab), którzy posmakują tego wypasu!!

Proszę o przesłanie PW o wiadomej treści przez następujące osoby
Elaine
Phex
Rude Boy
Saddath
iizziikk

Może to i trochę subiektywne, ale Was widywałem w poprzednim spamie najczęściej. Kto czuje się niedoceniony - ładować posty, aby dotknęła Was łaska Activlab-u

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tak sobie myślę- Resiu :) przecież on z nami ciągle spamuje:)



ok, idę na trening.



Sadd jak zwykle trafna uwaga.


do później


Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-10-08 12:26:10

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24419 Napisanych postów 68107 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537868
stary niedzwiedz głosno spi
stary niedzwiedz glosno spi...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I nie miejcie tu pretensji do Pitta, bo to przeca mój pomysł jest

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24419 Napisanych postów 68107 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537868
robie kulki mocy b fifty

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Sad opamietaj sie czlowieku
Zaraz ja Ci napluje na glowe a tak powaznie to czemu srasz sie do mnie w tak nieladny sposob?
Bylo ustalone ze dla ostatniego w spamie plakaty i wszyscy to zaakceptowali, ja tu jestem od tego by przestrzegac porzadku , skoro zostalo powiedziane ze dla ostatniego to dla ostatniego, masz jakies inne ciekawe rozwiazanie to zaproponuj a nie pluj na mnie odrazu
Zwlaszcza ze jak napisal Acvtiv , to nie byl moj pomysl;)
Chill ;)

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2009-10-08 13:58:54

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wręczyliśmy Główną Nagrodę w Konkursie Activlab - Relacja!

Następny temat

Absoluna Nowość - Whey Protein 50 Machine-Man i nowy smak - ADVOCAAT !!!!

WHEY premium