SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody juz wręczone, pora sie napic Advocaata od ActivLabu ziomek !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148879

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
lokorva izik zjedz z dawek

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24429 Napisanych postów 68117 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537903
off
po pct nawet

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Witam,


jest ktoś?



Chyba jednak nie. Więc idę.

Miłego dnia, trzymajcie się!

Ewelinko:*
Udanego biegu i zdrowego kolanka


Tomek, oby hcl wkoncu doszło.


Przepraszam, że się nie odzywam ale nie mam czasu.
Jak tylko będę miał możliwość to wpadnę :)

Ewcia, jeszcze raz..Przecież wiesz jak baaaaardzo Cie lubię:):* , więc następnym razem bez wypisywania głupot, że chyba nie, bo aż sie porzykro robi.




Resiu
Sadd
Izz
Cholewa
Haddi



Hej



Zmieniony przez - Rude Boy92 w dniu 2009-10-28 07:03:41


Obiecałem, więc słowa dotrzymuję :D
Okazało się, że mam na godzinkę później, więc jestem.

Zmieniony przez - rude boy92 w dniu 2009-10-28 07:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
Siamano

Izz
Ewejka
Rudziu
Cholewka
Phex.
Sad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Siamano ;)
A już edytowałem pisząc, że nkogo nie ma.

Ale już praktycznie uciekam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
ja tez za 10 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
i czytam na necie co Izz powyprawial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
A ja w tej chwili.

Narazie
Miłego ;)


Hej;)

TRZYMAJCIE SIĘ!!

Do kiedyś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
jutro chyba w gazecie przeczytacie nie jak pies pogryzl pana, tylko jak pan rozcurwil psa w hvj

dotrzymal slowa ***any
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
Kacper Witkowski wbiegł do domu. Nie mógł złapać oddechu. - Pan chwycił mojego psa za nogi Strzaskał nim o słup energetyczny i ten duży kamień - szlochał mamie w rękaw. Kilka godzin później policja zabrała martwe zwierzę i zajęła się mieszkańcem Młynkowa. Grozi mu wysoka grzywna i kara dwóch lat więzienia.

Państwo Witkowscy z Młynkowa w gm. Połajewo przygarnęli bezdomnego kundelka aż z Lubasza. Opiekowali się nim wszyscy: dorośli ale przede wszystkim ich pięcioletni syn Kacper. - Kilka dni temu pytałam weterynarza czy czasami nie czas aby go zaszczepić - tak bardzo go kochaliśmy - mówi właścicielka. Pupil otrzymał imię „Rok-sio". Mieszkał kilkanaście metrów od domu - w szopce. Miał w niej wyciętą dziurę i choć przebywał na łańcuchu - często wychodził na spacery. Nie inaczej było w miniony piątek wieczorem. Około godz. 21 pięciolatek wyszedł z nim na spacer.

Pięcioletni Kacper pokazuje miejsce gdzie Zbigniew S. zabił jego psa.

Skory do zabaw
Na drodze w Młynkowie piesek chciał się bawić. Z gospodarstwa Józefa Bednarka wyleciał kurczak. Pies chwycił go i zaczął z nim biec. - Niósł go dla zabawy. Nic mu nie zrobił. Z kotami też się bawił - mówi malec. Zdarzenie widziało kilka osób, które znajdowały się na ławce przy pobliskim sklepie spożywczym. Nagle jedna z nich - Jerzy. . postanowił pobiec za „Roksiem". Nie pomogły prośby mieszkańców aby się opanował. Chwycił zwierzę i zaczął uderzać nim o pobliski betonowy słup elektryczny a potem o duży kamień. Zwierzę nie miało szans. - Powiedział tylko: K...... ja mu dam za kurczaka. I patrz pan... kurczak żyje a pies nie żyje - komentuje mieszkanka, która obserwowała zajście. Chłopiec przybiegł do rodziców. - Pan chwycił mojego psa za nogi i trzaskał nim o siup energetyczny i ten duży kamień - szlochał mamie w rękaw. Cały trząsł się z nerwów. Jego mama poszła zobaczyć na podwórko. Pies leżał już martwy. Z relacji świadków usłyszała, że sąsiad trzaskał tym psem o kamień i o słup - raz w jedną stronę, raz w drugą. - Co on mu zrobił takiego, że go zabił? - pytała mieszkańców wsi?

Pies wziął w pysk kurę, która wyszła na drogę z gospodarstwa Józefa Bednarka.

Pozoracja pogryzienia?
Jerzy . zniknął z ulicy. Niektórzy mówią, że miał wstąpić do jednego z gospodarzy i prosić go o nóż - miał podobno zamiar poranić się - by potem zgonić na psa, że ten go poszarpał. Nic z tego jednak nie wyszło. Wezwana na miejsce zdarzenia policja przesłuchała świadków i właścicieli psa. Wykonano fotografie miejsca zdarzenia. Zwierzę zabrali do badań lekarze. Wczoraj opinia na temat obrażeń jakich doznał pies trafiła do czarnkowskich policjantów. Wiadomo, że mężczyznę czeka wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności. Proces odbędzie się za kilka miesięcy. Obecnie prokuratura kompletuje dowody winy a policjanci przesłu****ą kolejnych świadków i biegłych.

Uciekał przed dziennikarzem
Próbowaliśmy porozmawiać ze sprawcą - Jerzym. Niestety kiedy zobaczył obiektyw aparatu - trzasnął drzwiami i uciekł. Dopiero po chwili (po namowie rodziny) zszedł i zgodził się aby zadać kilka pytań. -On się nie przejmuje tym co zrobił. Zaraz po tym jak zabił psa - mówiłam do niego, że przecież za taki czyn czeka ciebie wiezienie. On powiedział mi tylko, że może to i dobrze, bo w zakładzie karnym dadzą mu jeść i pić - mówi inna mieszkanka wsi.



Zmieniony przez - resiu05 w dniu 2009-10-28 07:59:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wręczyliśmy Główną Nagrodę w Konkursie Activlab - Relacja!

Następny temat

Absoluna Nowość - Whey Protein 50 Machine-Man i nowy smak - ADVOCAAT !!!!

WHEY premium