SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L)Oveja/ Dziennik/ Redukcja/ podsumowanie etapu I- str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64241
nie ma za co w razie wątpliwości pisz

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19571
Jak przeglądnę dogłębniej Twoje posty, pewnie się jeszcze odezwę w związku w sprawie innych przepisów zawsze bardziej przepadałam za mniej mięsnym jedzeniem a jak tylko dostanę pozwolenie od Bossów tutejszych, to może uda mi się pomącić trochę w mym menu
Co do chlebka, rzeczywiście wygląda to skomplikowanie, ale do odważnych świat należy oby wyszedł taki piękny, jak na Twoich zdjęciach
Pozdr!!

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-02-07 12:14:23

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64241
Dzień nr 8
07.02.11

Miska

1.placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy,pomidor, kawałek ogórka
2.zupa a la barsz ukraiński
3.jw.
4. białko, migdały, orzechy włoskie, pomidor
5.jajka, kapusta pekińska+kiszona, oliwa
6.twaróg, rzodkiewki, olej lniany
+ 1 kawa z mlekiem
B 132 T 65 W 121 KCAL 1599

Posiłek 2,3 : chodziła za mną zupa,więc wymodziłam jakąś :



--------------------------------------------------
suplementacja: rutinovit C, chela-min, vita-min dla kobiet, melisa
--------------------------------------------------
Trening:
aeroby- 50 minut, rowerek
-------------------------------------------------
Przyzwyczaiłam się już do tego, że jestem ciągłym , chodzącym zakwasem, ale takich zakwasów każdego milimetra górnych partii ciała chyba jeszcze nie miałam w swojej karierze ( a to się dopiero nasila). Pisanie na komputerze jest torturą, ruszanie ustami, kręcenie głową,a jakieś gwałtowniejsze ruchy A ja jeszcze co chwila proszę kogoś o masaż, bo to tak fajnie boli

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
fajnie wygląda ta zupa
tylko pewnie niezbyt dużo kcal ma

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
łoo aż nabrałam ochoty na taka zupę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64241
Super wymyśliłyście z tymi przepisami. Niby jest kuchnia sfd, ale jest wiele sprawdzonych przepisów, którymi można się podzielić,a w kuchni sfd podobne już się przewijały
carbon,w zupie kalorie podbija fasola, której nie żałowałam

I niestety muszę poinformować, że los sprzeciwia się regularnym treningom. Złapało mnie choróbsko. Zero kataru,kaszlu,nic. Tylko (i aż) mega gorączka. Dzisiaj udało mi się ją wreszcie zbić, stąd jestem wstanie pisać, bo wczoraj walczyłam z 39stopniami, które trzymały mimo tabletek przeciwgorączkowych. Dzisiaj lepiej, ale lekka gorączka jeszcze jest (niestety wzrasta). Jednak w porównaniu do wczorajszej czuję się jak młody bóg , łeb nie pęka, nie jestem totalnie przykuta do łóżka, apetyt wrócił, zainteresowanie światem też, ale siły mam tyle co mucha

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64827
Oveja
kuruj się



dorzuć gdzie się da i czosnek i cebulę

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53926
Trzym się i zdrowiej

Łączę się z Tobą w bólu, bo ja też walczę z wirusem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
choelra, epidemia jakaś
Ovejka, trzymaj sie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące brzuszków i jedno osobne

Następny temat

Kobieta na siłowni

electro
Polecane artykuły