SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Oveja/ Dziennik/ Redukcja/ podsumowanie etapu I- str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, zupa fantastyczna, też muszę znaleźć przepis. W ogóle fajny blog, niezłe treningi, miska ciekawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Lena, dziękuję i zapraszam w przyszłości

a co do zaliczeń, na razie wszystko do przodu , ale redukcja na tym cierpi. przez maraton zaliczeniowy siedzę w nocy, potem przysypiam, nie mam często czasu i siły na treningi. Niestety sporo ich wypadło w tym tygodniu,a w przyszłym będzie jeszcze gorzej, bo zostały mi 3 najgorsze zaliczenia. Zwłaszcza jedno to będzie pogrom, któremu mam zamiar się nie dać Oczywiście z każdym niezrealizowanym treningiem wyrzuty sumienia rosną niebotycznie. Jednak wolę postawić teraz sesję na pierwszy plan, bo wtedy mam szansę uporać się ze wszystkim już w piątek(czyli właściwie nim sesja zacznie się oficjalnie), potem jeszcze tylko z dzień odeśpię i znów wrócę do świata żywych. Także zawieszam działalność w dzienniku do przyszłego piątku. Przez najbliższe dni może uda się zrobić chociaż cząstkę treningów, ale niczego nie obiecuję. Zresztą i z miską różnie może być. O ile tu czas ani zmęczenie nie usprawiedliwią kiepskiego doboru jedzenia i jem sobie czysto to jednak, przykładowo, raz przysypiałam i kiepsko kontaktowałam, przez co sypnęło mi się dwa razy tyle płatków. Coś mi nie pasowało i ostatecznie znalazłam wyjaśnienie dużej ilości, gęstej papki, a potem wszystko uwzględniłam i jakoś poskładałam do kupy, ale ile tego typu rzeczy może przejść uwadze styranemu człowiekowi tego nie wiedzą nawet najstarsi górale Także ten, teraz będę ogarniać wszystko na ile się da, a za tydzień biorę się na poważnie za topienie sadła, bo niestety ono nie zając

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225705
powodzenia, dasz radę.
Ja tyle miałam zaliczeń na szczęście. wszystko ładnie zaliczyłam ale 4 egzaminy w sesji mam-jeden już za mną.

Marta tylko pytanie tak dużo się uczyłaś , czy uczyłaś się na ostatnią chwilę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja ucz się ładnie, ucz Ale żeby słodyczy żadnych nie było, jasne?

Ania No ba, zawsze chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja, powodzenia w sesji

Martucca, medycyna ?

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-01-26 11:26:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225705
martucca studiowała biotechnologię jak dobrze pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Oveja sesja zakończona ?

Zmieniony przez - filonka w dniu 2011-01-27 19:39:03

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Zakończona i to nawet bez żadnej 3 Teraz odpoczynek aż do kolejnej sesji. Dziękuję za trzymane kciuki. Dzisiaj porządnie się wyśpię, bo spałam tylko 2h, przez ogarnianie w jeden dzień masakrycznego materiału na dzisiejszy, ustny egzamin, który zaliczyłam na 5 Zregeneruję siły i wracam do treningów. Słodyczy oczywiście nie było. Jadłam czysto, podgryzając przy nauce czerwoną kapustę Stanowczo za dużo szło kaw i moim najbliższym celem jest jej zredukowanie do jednej dziennie. Całkowite rzucenie może w dalszej przyszłości, bo teraz ta jedna będzie wyzwaniem Jutro zrobię sobie któryś z treningów,a od poniedziałku będzie już bardziej planowo, regularnie i będą też w miarę systematyczne wypiski. Przynajmniej takie mam założenia. Pora się ogarnąć, żeby do lata wyglądać jak człowiek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
graty

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Super
Ja dopiero zaczynam

Teraz dawaj czadu ze sztangą!!!

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące brzuszków i jedno osobne

Następny temat

Kobieta na siłowni

WHEY premium