SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Oveja/ Dziennik/ Redukcja/ podsumowanie etapu I- str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
widziałam podobny przepis na potrawę wielkanocną ale nigdy mnie nie zachęcił mnie, by zrobić

Ty mnie zachęciłaś



Zmieniony przez - filonka w dniu 2010-11-29 07:49:35

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
wpadam, wpadam i zaglądam na stronę 44 a tu takie ładne efekty:) i jak ładnie prowadzony dziennik :)


Te jajka- muszę spróbować, nie spotkałam się wcześniej z takim przepisem a Twoje opisy mnie zachęciły:D Wytrwałości na kolejne etapy życzę:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Witam

Przejrzałam Twój dziennik od A do Z (nie powiem, sporo czasu to zajęło ) i muszę przyznać, że dużo ciekawych potraw można dzięki Tobie poznać A te jajka to mnie również zaintrygowały
No a co najważniejsze chciałam napisać, to gratuluję spadków :) Ładnie poleciało I oczywiście życzę powodzenia w dalszej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nvert rows jest dla mnie najtrudniejszym z ćwiczeń. (...) na razie nie mam zaufania do stojaków

są tacy, co robią invert rows trzymając od spodu za stół

a te jaja... ciekawe https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] Ovejka, ja nadal obstaje przy tym, że powinnaś częściej w Kuchni SFD pisywać Ovejka, ja nadal obstaje przy tym, że powinnaś częściej w Kuchni SFD pisywać Ovejka, ja nadal obstaje przy tym, że powinnaś częściej w Kuchni SFD pisywać [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



28.11.

Miska:
1. placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy,
TRENING
2. owies, białko
3. kromka chleba żytniego z orzechami, na zakwasie(upiekłam, więc w międzyczasie wpadła kromka, takiego świeżego)
4. pasztet ze strączkowych, papryka, oliwa
5. jajka,szczypior, pomidor
6. twaróg, szczypior, olej lniany, rzodkiewki + witaminy

B 158 T 75 W 140 KCAL 1860

-----------------------
TRENING:
1. 2 obwody, 1 min odpoczynku pomiędzy obwodami
1a. Sumo DL High Pull x10*
1b. burpee x10
1c. brzuszki x20
2. 2 obwody, 1 min odpoczynku pomiędzy obwodami
2a. thrusters x10 **
2b. split jumps x20
2c. odwrotne brzuszki x20
(najpierw oba obwody z zestawu 1, potem przechodzę do zestawu 2)

*z samą sztangą ,coby załapać technikę
**19kg
co za kondycja myślałam, że wyzionę ducha

Ufff,nadrobiłam zaległości w wypiskach




29.11.

Ostatni dzień regeneracji (jak ten czas leci) stąd całkiem pozwoliłam sobie na to, na co miałam akurat ochotę. Menu dziwne

Miska:
1.owies, siemię, serek wiejski, sok pomidorowy
2. jw.
3. jw.
4. jajka, surówka (kapusta pekińska, pomidor, ogórek kiszony, oliwa)
5. jw.
6.twaróg, olej lniany, rzodkiewki + witaminy
B 157 T 68 W 149 KCAL 1855
+kawa z mlekiem x2

TRENING: Dzień wolny od ćwiczeń, ale miałam naturalną siłownię w postaci odśnieżania. Ponad godzina na pewno
---------------------------

Filonka, tylko nastaw się na wietrzenie domu. Przynajmniej mnie strasznie drażni zapach (smród? ) kminku. Póki się go nie gotuje to same ziarenka pachną ładnie

Elaine, dziękuję Zaglądałam do Ciebie kiedyś, jak jeszcze sama nie prowadziłam dziennika. Cieszę się, że wróciłaś, bo zawsze tyle optymizmu u Ciebie

Ag4ThA, dziękuję I oczywiście zapraszam

Lady, jestem nieubezpieczona,wiec wolę być ostrożna. No i zostać przygniecionym przez stół- kiepska wizja śmierci
Może kiedyś poumieszczam jakieś przepisy,ale trochę brak czasu. Nawet po dziennikach nie mogę ostatnio dobrze pochodzić, a i swój zaczęłam zaniedbywać. Kwestia lepszej organizacji czasu, co u mnie kuleje
Z zamieszczaniem przepisów jest jeszcze ryzyko, że potem ktoś będzie miał do mnie pretensję, że mu kminkiem śmierdzi w całym domu

---------------------------
Od jutra jadę 4dni 1600kcal, 1dzień 1800kcal. Potem będę cięła dalej

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2010-11-29 23:47:49

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Jajka kiszone no mój chłopak jak są upały to mówi że mu się jaja kiszą
Zakupiłam mąkę razową będę pracować nad zakwasem i chlebek wkrótce upiekę, jeszcze raz dzięki za przepis...chyba w domu stwierdzą że do reszty zgłupiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Witaj Oveja przez ten czas kiedy mnie nie było odwaliłaś kawał dobrej roboty , podziwiam, gratuluję ... i zazdroszczę
( Twój dziennik to duża motywacja dla mnie).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oveja za suchy? O to musialas dlugo odcedzac albo ostro zagotowac. w sumie lepiej jak sie tylko podgrzeje tak by sie scielo i wtedy odcedzi, jak sie dluzej (tak 3 dni) poczeka trzymajac na zewnatrz to samo sie zetnie nawet podgrzewac nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dopadło mnie choróbsko, także wczorajszy trening nie doszedł do skutku. Ostatnio sypiałam po 3h, przemęczenie to i łatwiej wszystko się łapie, a jeszcze w środę strasznie przemarzłam, no i się doigrałam. Słabo mi jak przechodzę z pokoju do pokoju, więc zapewne przez najbliższe dni treningów nie będzie. Trudno. Teraz trzeba walczyć z katarem i bólem gardła, a redukcja nie zając.

Terco, jak spróbują to na pewno nie powiedzą,że zgłupiałaś, tylko będą domagać się powtórki

Vielebna, dziękuję

Obli, za długo podgrzałam. Jednak już drugie podejście udane

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Oveja, zdrówka!
a tak btw: jak robiłaś ten twaróg?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące brzuszków i jedno osobne

Następny temat

Kobieta na siłowni

WHEY premium