SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Oveja/ Dziennik/ Redukcja/ podsumowanie etapu I- str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ogromne szanse, nawet ja mysle, ze Oveja powinna zaczac bezplatna praktyke jako ELITE intern

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-13 22:50:07

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Piszę ostatkiem sił, bo dzisiaj znowu była mega dawka snu Spałam całe 2 h Niestety z tego to powodu odpuściłam siłowy, bo wręcz zasypiam na siedząco. Przez egzaminacyjne wyczerpanie uciekły mi w tym tygodniu już jedne aeroby i jeden siłowy, ale nic straconego. Jutro mam zawsze aeroby a w niedzielę siłowy,więc dorzucę sobie oddzielne treningi i będzie po prostu siłowy + oddzielna sesja aerobów i tak w oba dni. Jutro będę wreszcie wyspana, więc siłowy będzie miał sens, bo dzisiaj to ...
A miska trzymana. Nie chcę mi się już wypisywać co tam wpadało, zwłaszcza,że były to dni podobne do ostatnich. Ogólny zarys:

13.11.11- nietreningowy ,zgodnie z planem
Miska: 140 B, 64T, 116W 1604 kcal

14.11.11 -nietreningowy,niezgodnie z planem, do odrobienia
Miska:144B, 52T, 138W 1602 kcal

-----------------------------------
Marta, jak minie czas siedzenia po nocach nad notatkami i bycia nieprzytomnym za dnia to zajrzę do tego dziennika i popatrzę jak to wszystko działa. Chociaż w sumie to przyzwyczaiłam się do vitalmaxa, ale jeśli tamten dziennik będzie miał więcej do zaoferowania to kto wie. A ostatnio jeszcze obliczam wszystko mamie, bo wraz z Nowym Rokiem przyszły noworoczne postanowienia i niby pomagam jej schudnąć.( w sposób jak najbardziej dla niej przystępny i nie zniechęcający) Co nie zmienia faktu, że pewnie też szybko się jej znudzi, jak to z nią bywa a ja mam podwójną robotę, a tu ostatnio ledwo sama się ogarniam, albo już i nie
Filonka, bo wilgotność nadaje olej, który występuje w wersjach niewskazanych Ja w sumie lubię nawet taką suchą wersję,byle dobrze doprawioną, ale już opracowałam sposób na bardziej wilgotny pasztet. Dodatek cukinii Ale trzeba uważać,żeby nie pójść w drugą stronę, bo raz dałam za dużo cukinii i pasztet się rozlatywał Myślałam ostatnio nad dodaniem jakiegoś bulionu do masy,a może więcej jajek. Trzeba będzie wypróbować i zaobserwować zmiany Przy kolejnym pieczeniu (za jakiś miesiąc ) poeksperymentuję i może opracuję jakiś sposób, poza cukinią.
Carbon,skoro dziewczyny mają mnie bronić... Wrzucę,żeby potem nikt nie musiał tego szukać po całym dzienniku w razie co, ale dopiero jak będę miała więcej czasu, w tym, czas na sen
Julia, pewnie dlatego,że jem rzeczy,które lubię. bardzo pasuje mi taki styl odżywiania i zresztą, gdyby nie pewne zawirowania gdzieś po drodze to zawsze chętnie jadałam w tym stylu. Jedyne co bywa trudne to nie przesadzanie z wyrobami mlecznymi, bo mogłabym jeść serki wiejskie i twaróg pięć razy dziennie no ale dlatego nie wywalam ich całkiem, są w diecie i jest dobrze. Jeśli dieta kogoś nie męczy to nie powinien rzucać się na śmieci. Przynajmniej ja kompletnie nie czuję takiej potrzeby. Może też wegetarianizm trochę na to wpływa. Jak od ponad 8 lat nie jem mięsa (z którym też nie było tak,że mi nie smakowało) to może łatwiej wpisać sobie do głowy kolejne zakazane produkty? No sama nie wiem. Już tak mam, że nawet jak ktoś by mi kazał wywalić ten uwielbiany twaróg to też dałabym rade. Uparta jestem i tyle Ale póki co to moja dieta nie jest jakaś rygorystyczna, więc nie jest trudno ją trzymać. A odstępstwa bywają, ale tylko w sytuacjach np. swiąt itp. , gdzie odstępstwo wynika z uniknięcia robienia z siebie wiecznie dziwnie jedzącego(według rodziny/znajomych) człowieka. I gdy robię wyjątek to bardziej dla przyjemności innych,niż własnej. Heh,a może ja mam po prostu zryty beret? Tak, to by najlepiej wszystko tłumaczyło.
Wrong, wpiszę je sobie do CV Chyba przestanę się uczyć do egzaminów, bo marnuję czas, który mogłabym w pełni poświęcić swojej redukcji i tym samym uzyskać zadowalającą opinię na karcie praktyk
szczegolnie w porownaniu z niektorymi dzialami
coś mnie ominęło ? w ostatnich dniach jestem mocno w tyle ze śledzeniem (czasami bardzo ciekawych )wątków

Idę spać

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
15.01.11

Miska:
1.placek owsiany,serek wiejski,sok pomidorowy, pomidor

TRENING 1 (odrabiany)

2.owies,białko
3.zupa krem z brokułów (wliczane z niej: marchewka, awokado), jajka
4.zupa krem z brokułów, jajka

TRENING 2

5.twaróg, rzodkiewki

w między czasie: podgryzana kapusta czerwona,
i standardowo były kawy z mlekiem, mleko wliczone

B 136 T 75 W 94 kcal 1598

---------------------------------------

Posiłek 3,4 zupa z przepisu PatLu, z drobniutkimi modyfikacjami:



--------------------------------------
Trening 1: https://www.sfd.pl/Oveja/_Dziennik/_Redukcja/_podsumowanie_etapu,_str.44-t633317-s58.html#post9 -poprzedni taki trening

1a. MC 4x6-8 /90sek/ 29kg x8/ 39kg x 8/ 44kg x 8/ 49kg x 8
1b. wyciskanie sztangielek siedząc (barki)-robię na piłce 4x6-8 /90sek/ 3kgx 8/ 5,5kg x 8/ 7,5kg x 8/ 9,5kg x 7 *
2a. wypady dalekie 3x10-12 /90sek/ 19kgx 12/ 21kg x 12/ 23kg x 12
2b. wiosłowanie sztangą 3x10-12 /90sek/ 24kg x 12/ 29kg x 12/ 34kg x 10
3a. wyprosty tułowia na piłce 3x10-12 /60sek/ 5kg x 12/ 5kgx 12/ 5kg x 12
3b. plank na piłce 3x max /30sek/ 00:39/ 00:43 / OO: 28
+30 min aero,rower stacjonarny
*waga jednej sztangielki.

Komentarz: W paru miejscach udało się więcej powtórzeń niż ostatnio. Przy planku zawsze jestem tak sponiewierana,że nie zawsze da się tam poprawić wynik To loteria. Drgam od samego początku, walczę z sobą i z równowagą, ale lubię to

Trening 2:
aeroby, 50 minut,rowerek stacjonarny
Trochę sflaczałe, bo jednak wzięło mnie zmęczenie po pierwszym treningu

16.01.11

Miska:
1.pasztet strączkowy, pomidor, kapusta czerwona

TRENING 1

2.owies,białko
3.owies,serek wiejski,sok pomidorowy,pomidor,oliwa
4.jajka, fasola szparagowa, pomidor

TRENING 2 (odrabiany )

5.twaróg, rzodkiewki, kapusta czerwona

+kawy z mlekiem

B 129 T 60 W 134 kcal 1598

Trening 1:
https://www.sfd.pl/Oveja/_Dziennik/_Redukcja/_podsumowanie_etapu,_str.44-t633317-s59.html -poprzedni taki trening

1. 2 obwody, 1 min odpoczynku pomiędzy obwodami
1a. Sumo DL High Pull x10*
1b. burpee x10
1c. brzuszki x20
2. 2 obwody, 1 min odpoczynku pomiędzy obwodami
2a. thrusters x10**
2b. split jumps x20
2c. odwrotne brzuszki x20

*17kg i następnym razem znowu dorzucę
**21kg, tu na razie nie widzę szans na dorzucenie

Trening 2:
aeroby,45 minut,rowerek stacjonarny. Musiałam nadrobić zaległości z tygodnia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wow, zayebiście wygląda ta zupka!


ostro ciśniesz na tych treningach

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja bardzo ładnie to wszystko wygląda

W nagrodę od przyszłego treningu możesz sobie robić 3 obwody

Tylko podawaj czas trwania tego treningu, bo tu chodzi właśnie o to

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-17 01:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
uwielbiam zupy - kremy

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
fajna zupka, gdzie przepis?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Oveja jeśli nie chcesz głupich komentarzy w Kuchni, to może w Ladies założyć temat z przepisami? Bo w dzienniku się gubią, a widzę, że sporo dziewczyn je strączki. Ja też bym chętnie podpatrzyła inne przepisy niż na mięso

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Po przepis na zupę zgłoście się do PatLu, albo mogę przesłać na priv a moje przepisy zamieszczę w kuchni , ale zabiorę się za to za dwa tygodnie, bo akurat wtedy powinnam mieć więcej czasu, a trochę się z tym schodzi Może zacznę też więcej czasu spędzać w kuchni i pojawią się też jakieś nowe dania.
Marta, dziękuję za nagrodę Robię zawsze jak najszybciej, ale czasu nie mierzyłam, więc zmienię to

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
Narobilas mi smaka na moja zupe Niech ja tylko przebrne przez te 4 tyg z niezmieniona micha to zaladuje ogromna porcje zupy z tona krewetek

A tak w ogole to podziwiam, sledze i dziekuje za motywacje!

Zmieniony przez - PatLu w dniu 2011-01-17 10:58:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące brzuszków i jedno osobne

Następny temat

Kobieta na siłowni

WHEY premium