SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Oveja/ Dziennik/ Redukcja/ podsumowanie etapu I- str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Kolejna, która chwali się ciężarami, zamiast np. ciuchami

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ale to normalne na tym forum

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
pomiary przewiduję przy weekendzie nie spodziewam się cudów przez ten okres chorobowy , więc jakby nie było, nie będę na razie nic ciachać, ale tak dla własnej świadomości warto się pomierzyć

Ciuchy nie dają tyle frajdy co solidny kawałek żelastwa no i to inwestycja w siebie

ale to normalne na tym forum

dlatego tylko tu można się tym chwalić jakbym to powiedziała jakiejkolwiek koleżance ze swojego otoczenia to reakcja byłaby taka -->

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Ciuchy nie dają tyle frajdy co solidny kawałek żelastwa no i to inwestycja w siebie
właśnie, zwłaszcza jak człek zmuszony kupować duże rozmiary

a moje zamówione w styczniu żelastwo jeszcze nie dotarło





Zmieniony przez - filonka w dniu 2011-02-22 18:19:52

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Z tymi rozmiarami to smutna prawda, ale zawsze może być gorzej
a miałam zamawiać obciążenia z Keltona chociaż kiedyś u nich kupowałam i przesyłka była błyskawicznie, więc może od niedawna nawalają
ale moje źródło też miało kilka niepokojących komentarzy z narzekaniem na czas dostawy-oby się nie sprawdziło, bo nie lubię czekać...

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Powalające te Twoje pasztety i inne pyszności, jestem kolejna, która się będzie inspirowała
Ciekawe czy taki pasztet fasolowo - mięsny byłby dobry...
Ja w domu mam za mało miejsca i za duzo towarzystwa więc niestety nie zbieram żelastwa ale może kiedyś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ciuchy nie dają tyle frajdy co solidny kawałek żelastwa

Ja się też cieszę jak kupię sobie np. fajny kawałek mięsa, ładne warzywa...
Od ciuchów wolę kosmetyki, bo ich nie dobiera się do figury...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Fela,smakowo nie mam pojęcia co by z tego wyszło, ale jeśli chodzi o konsystencję to powinno się udać
Mera, coś w tym jest

22.02.11
Dzień 19


Miska:
1.owies, siemię, jajka, papryka
2.soczewica, jajka, papryka
3.owies, siemię, białko, kapusta czerwona
4.jajka, "bigos warzywny", oliwa
5.twaróg, olej lniany

B 135 T 67 W 114 kcal 1605

suplementacja: pora zacząć brać coś na sklerozę a poważnie, chyba zacznę pisać do siebie listy z przypomnieniem o tabletkach i kłaść w kuchni

Trening:
aeroby,rowerek, 50 minut
jakoś nie miałam weny, ale rozkręciłam się i poszło

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Ovejko starość nie radość pamięć z wiekiem juz nie ta
Mera ja też ciesze się jak dziecko jak fajny kawałek mięska przytacham do domku
Zakupy ubraniowe tez mnie jakoś specjalnie nie kręcą za to żelastwo kupię jak się po wakacjach przeprowadzę będzie duuuużo miejsca na klekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie pierwszym zakupem do nowego domu stała się olimpijka z obciążeniami, ławeczka i stojak

To nic, że ściany i podłogi gołe, ważne, że żelastwo jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące brzuszków i jedno osobne

Następny temat

Kobieta na siłowni

WHEY premium