SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Laki, na poczatku gratuluje wyniku i zycze powodzenia w tegorocznej Selekcji. Mam kilka pytan: Jakie konkurencje byly na preselekcji i jak ona wygladala, na czym sie skoncentrowac w przygotowaniach? Czy najwiekszy nacisk jest polozony na testy wtytrzymalosciowe? Pewnie wiesz jakie byly minimalne osiagi (pompki, podciagniecia, pompki na poreczach, brzuszki),tych ktorzy przeszli preselekcje? Jakie Ty miales wyniki? Na jakiej konkurencji odpadles w super selekcji? Odpisz! Dzieki z gory i do zobaczenia w sierpniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
wiec tak zakazane rzeczy: srodki dopingujace, jakies witaminy, swoja zywnosc, z loekarstw mozna miec tylko aspiryne, a tak pozatym swoje rzeczy codzi o ubranie itp., bandarze i talk i to wszystko.
pieniadze i dokumenty trzymasz przy sobie najlepiej wez jakis woreczek zeby je tam wlozyc. i tak z nich nie skorzystasz bo teren selekcji jest dobre 10 km od selekcji chyba moze roszke mniej
buty napewno rozchodzone. w lato przynajmiej ja nie biore butów bojowych tylko buty do krosów moim zdaniem sa to za***iste buty do takiej imprezy ale kazdy lubi co innego
konkurencje preselekcji:
1. delfinki
2. pompki
3. brzuszki
4. test harwardzki
5. bieg miedzy dwoma słobkami oddalonymi o 5 m od siebie
wyników na konkurencjach nie pamietam ale niebyly jakies imponujace ja mialem 159 najlepszy 210 a najgorszy 150 i od 150 w tamtyum roku sie wchodzilo do selkcji w tych konkurencjach nalerzy wykazac sje niedosc ze siła to za***ista wytrzymałoscia.
a w tym roku niewiem czy pojade chyba ze kontuzje wylecze :(( kiepski rok :(

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Laki, mozesz specyzowac konkurencje: delfinki i test harwardzki? Nie bardzo sie orientuje o co w tym chodzi. I jesli pamietasz to napisz jak poszczegolne konkurencje byly punktowane, ile byl maks punktow za jedna i przyklad: np. ile pompeczek to maks punktow? Dzieki z gory, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
portter wiec tak delfinki to zaczynasz z pozycji stojacej opierasz sie rekai i wyrzucasz nogi do tylu a nastepnie wracasz do pozycji stojacej a test to wchodzis na stopien z cierzarkiem i wracasz.
a co do punktów to jeden ruch to 1 punkt czyli np ile pompek zdobiles tyle punktów

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
siemano jest tu ktos czy juz wszyscy zapomnieli o selekcji piszczie cos codzienie patrze i nic :) jutro biegam )

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanko: jak jest ze zgłoszeniami na tegoroczna SZP ???
sa ankiety w ZP? czy co?



dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
----------------------
Jak by ktos coś kupował w sklepie lub drugi t-shirt a ma juz abonament, to niech go weźmie na mnie "shadow_" odpłace sie SOGiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
ja nie jestem pewien czy selekcja nie zmienila nazwy poniewaz chyba zp wycofal sie ze sponsorowania takiej imprezy teraz to bedzie nazywac sie extremalna dwojka :( co mnie zabardzo nie cieszy poniewaz to strasznie hoooooooojowo brzmi :( a co do ankiet w tamtym roku nietrzeba bylo wysylac bo na miejscu dawali nowe i trzeba bylo wypelniac a wtym roku trzeba bylo sciagnac z internetu :) a co wtym roku bedzie znaczy na letniej to niemama pojecia
ps uprawiasz jakies sporty jeszcze startujesz jeszcze w jakis zawodach ??

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co mam oglądac tvp2 czy przypadkiem reklam o exterem2 nie ma?
jesli chodzi do mnie to jestem w pewnej ekipie militarnej, opruch sportów typu bieganie (specjalnie zaczolem biegac dla selekcji) to ostatnio trenowałem 5-6 lat gimnastyke sportową ale rok temu zakonczyłem kariere (matura) teraz tez troche cwiczenia siłowe. za tydzien wybijam na obóz co by sie poprzygotowywac w awarunkach polowych

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
----------------------
Jak by ktos coś kupował w sklepie lub drugi t-shirt a ma juz abonament, to niech go weźmie na mnie "shadow_" odpłace sie SOGiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
do jakiej organizacji nalerzysz strzelec, wolf czy jakas inna ?

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadna

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
----------------------
Jak by ktos coś kupował w sklepie lub drugi t-shirt a ma juz abonament, to niech go weźmie na mnie "shadow_" odpłace sie SOGiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium