SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
no Panowie, oglądaliście dzisiaj "S" ??
gostek, z którego lałem już od preselekcji (ten paker), odpadł jako pierwszy facet!:) nie to, żebym się naigrywał, ale UWIELBIAM jak tacy goście klękają:) przez chwilę poczułem się tak, jakbym TAM był!
a do tego to jego tłumaczenie:

"przecież przygotowywałem się od roku, kumple widzieli, skąd mogłem wiedzieć, że zachoruję" ) he, he, he
stary! taka gadka to dla tych twoich kupli, albo dla Mamy i Taty!
ta twoja choroba nazywa się "zajechanie się kondycyjne" a nie żadna inna! jak się człowiek masakruje, to ma właśnie podniesioną temp, ma wypieki, leje się z niego jak z kranu... Ci, którzy ostro trenują kondyche to dobrze wiedzą :)

"przecież biłem swoje rekordy" )
a kogo to obchodzi!!?? a zresztą, jakie rekordy? w wyciskaniu na klate? w przysiadzie? w martwym ciągu?
bo chyba nie w bieganiu np. na 20 km... (ja mam ~80 min.)
stary, pomyliłeś imprezę, to nie Strong Men!

"trenowałem cały rok" :)
jakbys trenował cały rok typowo do Selekcji, to byś nie wziął takiego ch...go plecaczka ze stadionu, to byś go dobrze spakował, i co najważniejsze - WAŻYŁ BYŚ JAKIEŚ 20 KG MNIEJ!

kurcze, ale elaborat mi wyszedł:)
sorki, ale amatroszczyzny to ja nie znoszę!

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
oglodalem
w sumie juz chyba rok temu , albo 2 jak sherdog88 ja ukonczyl slyszalem wypowiedz Kupsa- selekcje koncza przede wszystkim ludzie- zylasci o wadze 70-80kg max!!!, Ci bardzo dobrze zbudowani rezygnują zaraz na poczatku...podobnie jest w jednostkach specjalnych gdzie duzo wieksze szanse maja ludzie szczupli-suchary o niesamowitej kondycji zas pakerki niewytrzymuja-za szybko sie mecza

tak sobie sledze ten post i chyle czola dla uczestnkow tej imprezy, ja bym niedal rady, fiyzcznie moze tak ale nie mam za***iscie silnej psychiki :)

pozdrawiam



.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
dobrze mowi polejcie mu
to prawda to jego tlumaczenie to bylo totalna kicha wiekszej nigdy w zyciu nie widzialem


<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Właśnie oglądnąłem.
Ale ten gość odpadł jako drugi )))(zaraz po jakiejś panience).
I na chorego nie wyglądał(raczej na zmeczonego )
Chyba nigdy bym nie wpadl zeby wziasc taki plecak (zanim sie do niego spakujesz to inni juz konczą marsz ))))) )
Musze przyznac ze nawet szybkie tempo marszu jak na 20 km bo tyle chyba szli .

Pozdrawiam
p.s. Cos czuje ze za rok sie tam wybiore )
tylko musze pocwiczyc podciagania bo nie przejde preselekcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Aha i rozwalił mnie całkowicie ten gośc z torbą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
mam to samo, jak zobaczyłem gostka z torbą podróżną (!!!), która, jakby nie było mało, była seledynowo-różowa, to mi klękła psycha...
prawie się udławiłem, bo akurat jadłem śniadanko :)
taki gostek tylko niepotrzebnie zajął miejsce komuś, kto może zrobił 2 pompki mniej, ale był dobrze przygotowany...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
ja ogladalem selekcje z ojcem - jak zobaczyl goscia z torba to sie zapttal "to ty w takim wojsku z takimi profesjonalistami chcesz sluzyc?
" smial niemozebnie.. aha jezeli chodzi o te magnumy z cordura to ktory to typ (te sympatexy czy cos takiego)??? musz ezainwestowac w buty wlasnie :)


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam taka propozycje, moze ktos robic screeny z selekcji i tu wklejac? albo nagrywac odcinki na divx i potem na jakis serwerek dac???

starnik mam identyczne buty, kupiłem je chyba w maju i troche w nich chochiłem zeby je "rozchodzic" a tu ****a s tyłu jak jest ten pionowy pasek ze skóry: on sie załamuje do srodka tylko w jednym miejscu i mnie obciera jak***** kilometra w tych butach nie zrobie prubowałem na rózne sposoby na skóre z tyłu rozmiękczyc zeby była giętka an całym odcinku a nie w jednym miejscu ale nie wiele to pomaga...

pozdro

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Czesc wszystkim !
te sie wybieram na selekcje za rok no 1.5 mam teraz 17 lat i w maju mam akurat urodziny 18 to by pasowalo mi bo bym mial 18 lat juz (minimum) i zaczynam sie juz przygotowywac za jakis miesic.teraz lecze powazne rany:/pierwsza z nich to zerwane wiezadla ktore juz dochodza do siebie jest coraz lepiej i mam nadzieje ze bedzie lepiej a druga to polamalem kcika powanie dosc:-/ i musze czekac z meicha az troche dojdzie do siebie! mam jeszcze pare pytan:
1.moze ktos mi powiedziec ceny mundurow nie musza byc najlepszei butow?
2.ile dziennnie poswiecaliscie na trening i przez ile czasu(miesiecy)??
3.czy moze jaest tu ktos z okolic bialegostoku.?
z Gory dzieki

If You Can't Prove It Here...
Just Pack It Up And Go Home!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Zerwanie wiązadła to dośc powazna sprawa.
Co do mundurow to nie wiem .
A treningi ja mam prawie codziennie(cwicze Judo).
Pozatym chodze na basen (wiec czasem mam 2 treningi dziennie),biegam choc ostatnio rzadziej ,chodze po gorach w miare wolnego czasu i codziennie 100pompek i 100 brzuszkow.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium