SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Czasami zdazalo sie jeszcze, ze sie pocilismy

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
własnie jak jest z myciem?? normalnie niesiecie mydło szczote i paste?? czy moze jednak towarzyszy wam uczucie "kapcia w mordzie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Ja poczatkowo nie wzialem nawet recznika zeby bylo lzej Dopiero pozniej z Portterem pocielismy jego duzy recznik na 4 mniejsze, przydal sie jak wskoczylismy na waleta do jeziora po pompowaniu (tego nie pokazali w TV ). Mielismy wtedy jakies 5 - 8 min do wymarszu, to skozystalismy z okazji, zeby zapobiec jakims odpazeniom, albo zagrzybieniom w najgorszym wypadku. Ale tak normalnie to higiena nikt sie specjalnie nie przejmuje, no chyba ze mowa o higienie stop, bo na tym punkcie wszyscy sa przeczuleni. Poza tym jednym razem kiedy praktycznie weszlismy po pas do wody i wyszlismy, nie bylo mozliwosci zeby sie umyc. Nikt tez nie myl zebow, bo nie bylo na to czasu. A kapcia w mordzie tez nie bylo, z prostego powodu - kapec robi sie podczas snu, a snu mielismy niewiele, bo co godzine, albo poltorej przychodzili nas budzic. Ja jak wstalem rano to nie mialem zadnego posmaku Poza tym nie wiem czy nie zabraliby Ci pasty do zebow na trzepaniu

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Ja szczoteczke i paste do zebow mialem, codziennie udalo mi sie zeby umyc, zawsze sie wygospodaruje te 3 minuty, raz mylem nawet podczas marszu.
Nie wiem jak u innych, ale u mnie nic tak nie powoduje dyskomfortu jak niesmak w ustach, ponadto te okolo 150 g (pasta i szczoteczka) i tak nie maja zadnego znaczenia.
Przypominam sobie jak po selekcji mielismy sie przebrac i przyjsc na obiad, koles mial w depozycie mydlo i szampon - wspaniale uczucie gdy zmyje sie ten pieciodniowy brud i pot.
Czysta koszulka "Selekcja", spodenki i skarpety mialem w depozycie, tak wiec czysty, suchy i dumny zasiadlem do obiadku...
W Prostyni czekajac na zone, ktora po mnie przyjechala (zadnego dojazdu nie bylo, zbyt ciemno na "stopa"), wypilem trzy piwka ogladajac olimpiade i opowiadajac niektorym ciekawskim co to takiego ten napis na koszulce... ;):)
ach, to byly chwile...

Zmieniony przez - portter w dniu 2005-01-18 07:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Tego nie wiedzialem. Wiem, ze Misiorek tez bral szczoteczke ze soba (taka ulamana w polowie ), ale wydawalo mi sie ze zostawil ja w depozycie. Ja nie bralem szczoteczki wogole, kapcia nie czulem rano, a zeby umylem guma do zucia, ktora daodali do racji zywnosciowej.

Portter, zaopatrzylem sie w buty, o ktorych mowiles. To znaczy nie dokladnie w Expert Low, bo byla wyprzedaz i zostala ostatnia para z mojego rozmiaru, jakas spieprzona. Zamiast tedo wybralem Solaris Low.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
to masz juz dwie pary dobrych papci, tylko rozchodz je.
ile dales za solarisy?
Misiorek przygotowujesz sie, czy dales se spokoj (w co nie wierze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Na szczescie mam wplanach wyjazd na 2 tyg. do Zakopca w lipcu, wiec pozadnie je rozchodze

Za Solarisy dalem 279 zl. Bardzo wygodne, tylko troche delikatniejsze od Expertow.

Misiorek mowil, ze ma teraz zajazd w pracy, ale nie wierze zeby przyrosl do fotela

Portter, powiedz mi jeszcze, czy Twoje Salomony nie sprawialy problemow podczas marszu, jak byly mokre?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Szczerze mowiac udalo mi sie ich nie zmoczyc, mialem trzy pary butow, jedne tylko do bagna -stare biegowki, drugie - biegowki w ktorych sie przygotowywalem do selekcji no i salomony na dlugie marsze.
Przed przeprawami lub na konkurencjach wodnych bylo na tyle czasu ze udalo mi sie je zawsze schowac w reklamowke i szczelnie zamknac, sucho w bucie to podstawa, choc niektorzy maszerowali w mokrych nie mysleli o rezygnacji.
W ogole, gdy po dwoch dniach zostalo nas 23 nikt nie myslal o rezygnacji, jedynie jeden zrezygnowal z powodu kontuzji kolana, drugiego wy***ali z powodu opaski.
Pozostala siodemke sam Kupsior pozbawil marzen.
Powiem Wam ze teraz troche zaluje, ze nie wzialem udzialu w super selekcji.
Ogadajac juz po raz "n" finalowy odcinek. Jestem na 100% przekonany ze odpadlbym w przedostatniej konkurencji (przejscie w tych zawieszonych ***anych oponach). Dwa lata temu pokonywalismy ten tor tylko ze w druga strone, gdzie pomagala sila grawitacji w tym roku chlopcy szli w gore( ja sie w tych oponach po prostu nie miescilem, dwa lata temu mialem barki obtarte od przeciskani sie przez nie). Reszte konkurencji byla do przejscia, przynajmniej tak wydawalo mi sie z fotela. Jednakze przy tak wyrownanej ekipie, gdzie decydowaly sekundy niczego nie mozna bylo byc pewnym.
Za rok zimowka (jesli bedzie, bo o tegorocznej nic nie slychac) i letnia, ktora wygrywam ;):)(o ile mnie zona pusci ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Wlasnie mam dylemat z butami, z jednej strony chcialbym miec jak najlzej, a z drugiej na butach nie ma co oszczedzac miejsca w plecaku... Powiedz jeszcze czy uzywales talku, czy miales skarpetki z coolmaxem?

Rezczywiscie trzeba bylo sprobowac superselekcji, wiem ze latwo jest mowic sprzed monitora, ale z konkurencjami silowymi pewnie bys sobie bez problemu poradzil. A co do tych, ktorzy rezygnowali, to byl tez gosc, ktory powiedzial, ze mu sie nie chce. Nie pamietam numeru, ale moim zdaniem mial marny powod oddania opaski. Powiedzial cos w stylu "Jak sobie pomysle ze bede musial jeszcze tyle maszerowac... Po prostu juz mi sie nie chce".

"Za rok zimowka (jesli bedzie, bo o tegorocznej nic nie slychac) i letnia, ktora wygrywam" - myslalem ze sie nie wybierasz, ale bardzo milo mi to slyszec, jeszcze skontaktujemy sie z Misiorkiem i zbierzemy ekipe

Powiedz jeszcze, czy zona zgodzila sie na powieszenie "blachy" w sypialni?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
Czuje sie zle ze mnie nie zabieracie...hehe... mam nadzieje ze pamietacie jeszcze o spiewaku Andrew:) tak czytajac wasze wypowiedzi chyba jednak musze zakupic jkaies lepsze buty niz te moje bergsony wielgasne! no..ale jeszcze czas:) CU...Portter pamietaj...(a propos twojej przedostatniej wiadomosci)"zycie to sa chwile, chwile..tak ulotne jak motyle:)"hehe...

Leave no Man behind!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium