SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
cze!
kurcze, ale mam zero tajmu! kiedy ja się oderwe od tej roboty...??
sorki, że troche zaniedbuje SFD, ale mam prze...ne, że aż miło!
no, ale tak jest jak sie robi to, czego sie wyuczyło i do tego sie to lubi robić
to tak jak z "S" - jak człowiek raz spróbuje, to juz jest po gościu...

a do tego, cza chodzic na siłke i na basen, co by forma nie spadła

Tribbiani, miałes o tej wspólnej nocy nikomu nie mówić!! shit!!

aha, Porter, mam pytanko - byłeś na "bibce" dla finalistów?? co tam było w tym roku? bo jak ja kończyłem, to była taka wyżera, że szkoda gadać...

pozdrawiam

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Witam wszystkich na forum!
Gratuluje wszystkim dobrych osiagniec i rezultatow w dazeniu do celu, w szczegolnosci Portterowi. Do Ciebie Prtter mam skierowane pytanie. Mianowicie przeczytalem Twoj trening, ktory jest naprawde dobrze ulozony i wszechstronny, nie tylko ze wzgledu na selekcje. Dla osob majacych "siedzaca" prace to duze wyzwanie. Pisales miedzy innymi o silowni i bieganiu. Otoz w moim przypadku nie jest mozliwe chodzenie na silke 2x w tygodniu. Czy regularne cwiczenia na drazku, pompki w miare regulenie i bieganie na podobne dystanse moga dac mi cien szansy na preselekcji?
Dzieki
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
wiem ze pytanie bylo do Porttera..ale wypowiem sie bo uwazam ze potrafie odpowiedziec:) no jasne ze uda sie tobie...najwazniejsze jest pompowanie, brzuszki, pompowanie, brzuszki...no i drazek...ahca...i jeszcze jedno...pompowanie:) pozdrawiam..Andrew

Leave no Man behind!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Niewazne czy cwiczysz na silowni, czy w lesie, czy nawet w domu, wazne jest jak cwiczysz

Well, to z Toba byl wywiad w 5 odcinku?

Misiorek, wymsknelo mi sie o tej nocy. Chcielismy jeszcze schowac do nas Porttera, ale ten schowal sie pod folia nrc i nawet nie zwracal uwagi na deszcz I jedyny dziwek jaki wydawal, to bylo burczenie w brzuchu

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
kurcze...a ja spalem z jakas laska:) ale nie wazne:) nie! to nie ze mna byl wywiad w 5 odcinku...kurcze..wy tez nie mozecie sciagnac 3 odcinka ze strony tvp czy tylko ja? tribbiani jak masz sciagniety to musimy sie ustawic na gg i sciagnalbym od ciebie...trzymka chlopaki...ehem...tzn orly:) czolem!!

Leave no Man behind!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Solfa
Jezeli jestes dostatecznie silny, pracuj tylko nad wytrzymaloscia i ze swoim ciezarem, podciaganie, pompeczki, brzuszki, grzbiety, pompki na poreczach.
Tak jak pisza moi poprzednicy to w zupelnosci starcza, prawie w zupelnosci....
Jest tylko jedno "ale". Co z tego, ze walniesz 50 podciagniec i sto pompek i Twoja sila jest bardzo duza proporcjonalnie do Twojej masy ciala, skoro w porownaniu z innymi uczestnikami okaze sie niewystarczajaca. (nie wiem ile wazysz , bo to sie tyczy przede wszystkim tych szczuplych, Tribbiani
Gdy bedziesz musial przeniesc drag, rannego w bagnie, albo bedziesz musial pociagnac 50 kg opone, wtedy trening silowy z ciezarami jest niezastapiony,(triathlonista- mial co najwyzej 70 kg, niosl goscia ponad 80 kg, bagno go tak wessalo ze musial numerek zdac, a prawie ducha wyzional, kolejny gostek opony prawie nie mogl z miejsca ruszyc).

Jesli nie masz czasu na czeste chodzenie, idz raz w tygodniu na 1.5 h i cwicz plecy, ( przede wszystkim martwe ciagi, one wzmnacniaja najbardziej caly tolw), potem barki.
Reszte mozesz zrobic w domu, dolozysz bieganie, plywanie i "blacha" Twoja.
W watku jest gdzies rozpisany trening Navy Seals, wykonanie wg rozpiski spokojnie przygotuje, do selekcji.

Panowie ja juz robie 47 pompeczek, rano i wieczorem. Minuta rano i wieczorem i nikt Was pompkami nie zajedzie.

pozdrowionka dla orlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Racja Portter, widzialem to w 4 odcinku, jak goscie przenosili rannego przez bagno, masakra, z belka pewnie bym sobie poradzil, bo nie takie rzeczy tobilismy podczas zimowego treningu silowego na lekkiej atletyce (dochodzilismy do 100kg), ale wziac na plecy 80 kg goscia, utrzymac rownowage i nie dac wciagnac sie w bagno to na pewno byloby ponad moje sily na tegorocznej selekcji. Inna sprawa, ze lzejsi maja troche lepiej w marszu

A propos udalo mi sie zalatwic silownie w piatek - 1,5 godziny wiec troche sie zmasakruje. Mam gdzies jeszcze prawie niewykorzystany karnet na silownie, w mojej okolicy. Bedzie dobrze, tylko musze zebrac sie do biegania, bo ciagle biodro mi dokucza. W przyszlyum roku pomysle o basenie.

Udanego treningu wszystkim zycze

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Dzięki za wszystkie wskazówki i rady.
Ostanio ogladalem na stronie TVP odcinki z selekcji. Wydawalo mi sie ze nie ma tam osoby "chudej". Przypatrywalem sie w szczegolnosci wywiadom oraz pozostalym uczestnikom w tle, kazdy reprezentował "ponadprzeciętność" w budowie, chociażby barków czy rąk. Macie racje, osoby zaczynające tę przygodę muszą poświęcić czas, zarówno na siłówke jak i kondycje.
Dzisiaj wychodzę wcześniej z pracy, żeby zdążyć na 17.15 :)
Jeszcze jedno: co ta są dips (a propos SEALS)?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Dla mnie duzym sukcesem byloby przejście preselekcji. Gratuluję tej 100tce i bede dążył do tego tak samo jak wy.
Pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium