SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Pchor, mysle ze najlepiej wykonywac cwiczenia na przemian, czyli - pompki, brzuchy, drazek i kolejna seria. Ja dorzucilem do tego jeszcze grzbiety.

Przed tegoroczna Selekcja trenowalem tak, ze biegalem 3 km, w przerwie 30 i tak 3 razy. Oprucz tego wieczorami wykonywalem jeszcze cwiczenia silowe. Mysle ze byl to dobry sposob, tylko ze robilem tego za malo. Mimo, ze czulem sie mocno w marszach (do momentku do ktorego jeszcze mialem stopy wporzadku), to braki w treningu silowym czulem juz podczas pierwszej "gimnastyki" na pomoscie.

Przy okazji mam jeszcze pytanie do reszty. Podobno cwiczenie wieczorami niewiele daje, to prawda?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Tribbiani, dlaczego twierdzisz, ze robiles za malo silowki do eski?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Bo mialem z nia problemy na esce

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Tzn, na co kladlbys nacisk cwiczac do eski letniej? Co bys zwiekszyl w wykonywanych seriach?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Po prostu zwiekszylbym ilosc powtorzen w wykonywanych seriach Bo wlasciwie zatrzymalem sie na jednym etapie i zamiast zwiekszac ilosc, wykonywalem dalej tyle samo powtorzen. Bardziej skupilem sie na treningu biegowym, a to nie wystarczy. Zreszta na tym pomoscie odpadl gosc, ktory byl w czolowce Harpaganu, czyli nogi mial swietnie wycwiczone, ale co z tego?

Takze uwazam, ze trening Navy Seals przedstawiony wczesniej jest jak najbatdziej optymalny

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
dzisiaj był chyba ostatni odcinek z tegorocznej Selekcji, zwróciłem uwagę że średnia wieku finalistów to ok. 24 lata. Ciekawe czy to oznacza że tlko te osoby miały mozliwośc startu ( wakacje) czy też faktycznie tylko taki wiek pretenduje do ukończenia, a może taka była srednia wszystkich uczestników. A o tym że trzeba miec mocną psyche i olej w głowie przekonały mnie wypowiedzi finalistów ( o ile nie były przygotowane przez realizatorów relacji) tzn. były składne konkretne i na temat - to rzadkość wśród uczestników róznych gier i tym podobnych reality show.
jeszcze raz gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Z tego co wiem, to 2 osoby z naszej ekipy braly urlop, zeby pojechac na Selekcje. Startuja wiec osoby w roznym wieku, w tym roku wiek rozciagal sie od 18 do ponad 40 lat. Ale podejrzewam, ze bardzo wielu poswiecilo swoje cale wakacje na ostatnie przygotowania.

To zreszta odroznia uczestnikow Selekcji od aktorow reality show. Na selekcje, wiekszosc osob (a osoby, ktore ukonczyly "S" na pewno), gruntownie sie przygotowywala, byli tacy, ktorzy trenowali nawet kilka lat. A np. uczestnicy programu "Fear Factor - Nieustraszeni", to dla mnie osoby wziete prosto z dyskoteki. I jeszcze rozsiewaja plotki, ze jakis gosc z nieustraszonych zostal zarekomendowany do GROMu Nie smieszne??

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Nie wiem czy śmieszne bo mówił to Roman Polko :) ( przynajmniej ja czytałem taki wywiad z nim - link jest gdzieś na forum ).
Pozatym nie widzialem tego gościa z programu , może zeczywiscie sie nadaje ( oglądając kogoś w TV nie da sie o nim za wiele dowiedzieć )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to prawda, troche śmieszni są ci ludzie z tego programu nieustraszeni - a z drugiej strony, rozumiem "emeryta" - trzeba z czegoś żyć. ALe nie wiem jakie jest Wasze zdanie, bo mi pan Polko jakos nie pasuje do gwiazdora z reality show. Moim zdaniem "major " jest bardziej medialny, byc może to wynika z tego że jest typowym liniowcem, a pułkownik dosc duzo ostatnio przebywał w sztabie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Ponoc z charyzma trzeba sie urodzic Kups mial w swoim zyciu chyba wiecej wspolnego z kamerami niz plk. Polko.

Mit, chyba na poprzedniej stronie Misiorek wypowiedzial sie o selekcji do GROMu i potencjalnym uczestnictwie w niej finalistow SELEKCJI mjr. Kupsa. Tym bardziej sie to tyczy osob z "Nieustraszonych".

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium