SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
widze ze z misiorkiem rozumiemy sie bezproblemowo - a co do tych pajacow to mozemy sie tylko pocieszyc tym ze w lepszych jednostkach sie takich nie spotyka - ale to zawsze smieszy jak widzi sie chlopa ktory pojecia nie ma o zielonej czy tez innej taktyce a idzie do sklepu kupuje mundur i juz bedzie komandosem bo jszcze na selekcje jedzie - ja sie dziwie kupsowi ze on jeszcze przy takiej imprezie dyma

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
PAnowie widze ze Was tez to uderzylo, tzn. paradowanie przed kamerami. Wiem o jakiego goscia Wam chodzi, napakowany i wyrzezbiony byl masakrycznie to fakt. NA preselekcji zalapal sie na dogrywke i przeszedl ja. Byl w Drawsku i odpadl w pierwszy dzien przy marszobiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
wez to byl leszcz mi szkoda slów bylo na niego odrazu po jego gadce bylo widac ze daleko nie dojdzie

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
a zdawało mi się, że nie poszedł na Drawsko...
sorki, zwracam honor!

a to, że odpadł dnia pierwszego, to w takich przypadkach można obstawiać w ciemno u bukmachera i być pewnym wygranej :)

pewnie któraś z dziewczyn dłużej wytrzymała...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Faktycznie dwie dziewczyny zostaly dluzej jak ja, czyli na trzeci dzien ciekawe jak im poszlo pozniej. Juz nie moge doczekac sie relacji w TVP.

Misiorek masz jeszcze jakies foto, jesli tak to wklejaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od kiedy w tv?

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nooo od kiedy w tv???

a poza tym kolo sie nie załapał na okładke dzis czytałem w ŻP relacje i jest mniej ciekawa niz rok temu, tak tylko napisana zeby było we wrzesniowym numerze, moze za miesac tez cos bedzie...

przyznac sie widac kogos z was na jakims foto..?

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
W TVP2 Selekcja godzina 8:50 niedziela!!!!!!!!!!!!!!!
NA zdjeciu po prawej na pierwszym planie gostek z Poznania, mialem okazje go poznac, moze nie wyglada, ale dobry gosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
czesc potter ty kiiedy odpadles na selekcji przed przenikaniem ???

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Tak, przed przenikaniem, szlismy chyba w osiem osob z 5 km na dworzec, potem dwojka z nas zalapala sie na stopa jak siedzielismy w barze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium