SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Zapomnialem dodac, ze z taka ekipa jaka bylismy na poczatku to moglibysmy pieklo przejsc, ale co sie odwlecze to ..., pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Dzieki za informacje Portter, ja np. przygotowujac sie do Selekcji postawilem wiekszy nacisk na biegi, a mniejszy na pompowanie i sile, co dalo sie odczuc juz podczas serii na pomoscie, ale z marszami nie mialem zadnego problemu, przynajmniej dopoki mialem stopy cale Teraz planuje pozasowac troche na basenie, staram sie karnet zalatwic. Bo przed "S" niewiele plywalem i to tez blad, bo prawdopodobnie odpadlbym na wodzie.

W kazdym razie co do zimowki, to bardzo chetnie bym sprobowal, ale tak jak powiedziales, nie przyszloroczna, tylko w 2006. Tam trzeba miec juz sprzet odpowiedni, zwlaszcza buty, najlepszy bylby jakis Goretex, a to tez kosztuje. Poza tym teraz zapatruje sie na nowe buty na letnia

Nie ma to jak pieklo w zimie Tylko jak ruszymy Misiorka, on zwykle zapada w sen zimowy

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Jesli chodzi o zimowke to ja takze ze wzgledow finansowych wybiore sie w 2006. Teraz niestety musze finanse konsultowac z druga polowka, a sprzet na zimowa jest nieporownywalnie drozszy: spiwor, buty, spodnie, polar, wiatrolap, troszke to wyniesie, a obecnie duzy remont mieszkania sie szykuje.

A jesli chodzi o Misiorka to wiem, ze jego ambicja nie pozwoli mu siedziec na dupie, wtedy gdy my bedziemy sie przygotowywac. Na pewno teraz juz pompuje z mysla o "S" letniej.

Well tez da rade - ktos musi spiewac w koncu ekspedientkom - a zreszta do Klodzka ma zabi skok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
W takim razie, mysle ze sprubujemy za dwa lata. Oczywiscie zobacze jeszcze jak bedzie u mnie ze studiami. Ale jestem dobrej mysli

Powodzenia z remontem.

Poza tym, kiedy Well spiewal ekspedientce??

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Jak byles na dogrywce, my poszlismy na piwko i jedzonko, tam Well spiewal pani aby sie usmiechnela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
No to fajnie, kiedy ja sie meczylem na jakiejs wierzy, to wy podrywaliscie panie ekspedienki Powiedz mi jeszcze ze byla mloda mezatka?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
hehe...fajnie bylo..chlopaki...trzeba sie umowic i razem...zrobimy porzadek ze wszystkimi na Selekcji..ja robilem takie serie(co raz zwiekszalem o jedna) i przynioslo to oczekiwany skutek...choc zaniedbalem to raz i potem zaczynalem od poczatku:( ... szkoda Portter ze nie mozesz wziac udzialu w letniej..pamietasz jak ja juz sie z Toba zegnalem a Ty mnie podtrzymales na duchu...dziex...choc drugi dzien byl katorga dla mnie..nawet rzesy mi sie pocily przez caly czas) Tobie Tribbiani oczywiscie tez jestem wdzieczny za slowa otuchy...szkoda tylko ze tak sie zlozylo ze majorek tam byl...he...shit happens... okej orly..jest czwarta w nocy a ja jestem po imieninach ziomka:)..oczywiscie nie obeszlo sie bez.."ale pani na piekny kolczyk w nosie..ach..pani jest ekspedientka? moze pani zaspiewac?" hehe...orly...czolem..jeszcze tylko seria pompek i lulu..CU

Leave no Man behind!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 692
ja myslalem juz o selekcji juz rok temu, ale moje przygotowania wlasciwie zaczalem 2 lata temu:> nie wiedziac o tym ze bede chcial startowac w selekcji. Mam teraz 18 lat i chcialbym wystartowac za rok lub za 2 moim zdaniem bedzie to dobry wybor bo przez caly czas cwicze wlasciwie nie pod katem selekcji ale dla siebie. NIe chcialbym odpasc nawet booje sie odpasc bo wtedy ja ja stane przed samym soba :> dlatego nie podejmowal decyzji zeby narazie startowac. ale z drugiej strony ciekawe jakbym sobie poradzil :)
moj trening sklada sie z 3-4 razy silownia
2-3 razy basen
i bieganie (interwaly-to jest cos niesamowitego o wiele bardziej daje niz statyczne bieganie)
niestety narazie musze zdac dobrze mature wiec nieraz brakuje czasu zeby pobiegac:>
poza tym cchialbym sie dostac do skzoly oficerskiej we Wrocku wiec startujac na selekcji byllbym juz byc moze podchorazym wiec wstyd bylo bylo by odpasc:>
Jest tu moze ktos z WSO z Wroclawia?

BHOM - BÓG HONOR OJCZYZNA MIŁOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Spoko, za rok tez zbierzemy ekipe. Pamietam jak w nocy, przy 4 juz chyba pobudce, powiedzialem do Misiorka:

- No to chyba tej nocy juz nie odpadniemy, bo nie zapowiadaja sie marsze.

A Misiorek do mnie:

- Odpasc mozesz najwyzej oddajac numerek, ale jak to zrobisz to ci wpier**le

Tez mnie to podbudowalo. Poza tym nie zapomne jak zaczelo padac w nocy a my zmiescilismy sie pod jednym ponchem.

Pozdrowienia for all!

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 692
az lezka sie w oku kreci fajnie miec zgrany pluton albo przynajmniej druzyne eh :>

BHOM - BÓG HONOR OJCZYZNA MIŁOŚĆ :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium