SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
misiorek źle mnie zrozumiałeś
pytałem o buty bo jestem ciekawy czy są dobre i nadają się do cieżkich warunków. Dostałem je 2 lata temu i nosiłem jako zimówki po przeczytaniu tego postu znalazłem inne ich zastosowanie do czego chyba bardziej się nadają.
a buty wcale mi nie mają dać gwarancji dostania się do szkoły wojskowej bo wiem że tu najważniejsza jest kondycja siła rozum tzn że w pewnym stopniu trzeba być wszechstronnym. Stąd pytanie o trening.
no a jeżeli nie dostane się do tej szkoły to ide normalnie do woja a później będe starać się w nim zostać.

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
do mit20: byłem w jednej z "elitarnych" (sic!) jednostek WP i ... doznałem szoku!

do kwasa: "bo wiem że tu najważniejsza jest kondycja siła rozum tzn że w pewnym stopniu trzeba być wszechstronnym" - to Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi w dzisiejszej "Polisz Armii", Ty dalej myslisz o kondycji i IQ (tak powinno być), a życie swoje...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
wytłumacz mi oco ci chodzi
ja to zrozumiałem tak:
Niechcesz mi pomóc ponieważ:
albo źle się dzieje w dzisiejszym wojsku i żadnych nie będe miał z tego korzyści
albo idąc do wojska marnuje młodość i życie
jeżeli źle rozumiem to mi poprostu wytłumacz zamiast mnie zbywać

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Misiorek mozesz napisac w ktorej ( choc wiele ich nie jest )? Mam pewne informacje co do jednej z tych jednostek i chcialbym wiedizec czy o ta ci chodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
misiorek ma za***ista racje. sa chlopaki co maja jakies ambicje w zwiazku z wojskiem, chcieli by zrobic cos z soba, czegos sie nauczyc, tymczasem w polskim wojsku jest jak jest. ostatnio qmpel opowiadal ze przez ostatnie 2 tygodnie dzien w dzien pili, przy czym nie wiem w jakiej on jest jednostce, to ma byc q**a wojsko? kiedys widzialem fajny motyw. byl taki program w telewizji gdzie egzaminowali zolnierzy. dowodca zadawal pytania, szeregowcy odpowiadali. dowodca pyta: "jakie znasz sposoby okreslania kierunkow swiata?" na to zolnierz: "eee.. no... tegoo.. np. na oko..." dowodca: "a jakichs innych nie znacie?" "hmm... no nie.." no to q**a piekny obraz polskiego zolnierza zobaczylem, juz chyba kazdy przedszkolak slyszal o kompasie, nie mowiac juz o mchu na drzewach etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
xenomorph to chyba było w filmie o kawalerii powietrznej ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mit20 - dokladnie tak :) tak czy siak "yyy... na oko.." :DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
Kwas, nie zbywam Cie, a jeśli tak to odebrałeś, to sorki :(

Chodzi o to, że Nasza Armia ma głęboko w dupie takich młodych i ambitnych! Nie mówie oczywiście tego o całej armiii, ale o tych pieprzonych dupowłazach, wazeliniarzach, pasibrzuchach, itp.! Dla nich nie liczy sie to czy byłeś na Selekcji ŻP, czy jesteś Strzelcem, mistrzem Polski w jakims sporcie! Jak nie masz "żagla", jak nie bedziesz jego przydupasem to jesteś nikim!
Pozwala się odejść takim gościom jak płk. Polko, mjr. Wójcik, mjr. Kups i wielu innym specjalistom z najwyższej półki, a trzyma sie dziadków z brzuszkami, którzy nigdy nie widzieli świata poza biurkiem! A potem mamy wojsko jakie mamy. Wszyscy w/w odeszli z wojska w wieku ok. 40 lat! Na zachodzie takich gości trzyma sie tak długo jak tylko sie da, nawet na emeryturze sa dalej instruktorami, trenerami, doradcami, a to dlatego, ze szkoda niewykorzystac ich nieocenionej wrecz wiedzy i umiejetności. Płk. Polko, szef Gromu, zebrał pochwały od wielu znaczacych dowódców z całego swiata, odchodzi z woja i co?? i nic! Mjr. Wójcik jest pierwszym Polakiem, który ukończył kurs Rangersów, był na wielu szkoleniach, misjach, był w Gromie i co??? Mjr. Kups, szef wyszkolenia słynnej 56KS, twórca combat56, i co?? Armia kopneła ich w dupe!!! A co sie dzieje ostatnio z Gromem? Zwalnia sie mega specjalistów, których szkolenie kosztowało państwo bajońskie sumy, tylko dlatego, ze nie zgodzili sie na obnizke. A to, ze na takich specjalistów wołomin czy pruszków tylko czeka, to juz inna sprawa.
Grom chcieli wcielić do Lublińca czy Kawalerii Powietrznej... szkoda słów! Operatora z Gromu chcieli postawic w jednym szeregu z gostkiem, który kierunki świata wyznacza na oko...

czy w naszej armiii dzieje sie żle???
odpowiedz sobie sam...


pozdrawiam

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
mit20:
to nie ma znaczenia, w której byłem, wszedzie jest podobnie "elitarnie" :(

pozdrawiam

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 - ny post.
jublieuszowe sogi dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium