SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z buta

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474


będą jeszcze jakieś relacje poselekcyjne??
posłuchał(poczytał)bym

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474


a może ktoś się wybiera też na raja Mamuta ??
fajna imprezka się zapowiada, 03-05.10 w okolicach Wejcherowa i Pucka(!)
ja mam zamiar

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
u mnie bedzie cienko z keszem ( we wrzesniu Manewry, w pazdzierniku Harpagan a w listopadzie Mayday ) cholera wie co jeszcze bedzie w grudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiorek o co chodzi z tym mamutem, napisz jakies szczegóły albo daj linka do strony



dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
fajna sprawa ten rajd Mamuta, właściwie to się nazywa Próba Mamuta,
podobnie jak Harpagan, tylko trochę więcej, 100mil(160km)/36h z buta, 150mil(240km)/15h rowerem albo 50mil(80km) kajakiem
ja wybieram się z buta, fajny dystansik
www.almanak.gdansk.pl
a jeśli wykasują ten adres:) to wpisz na Onecie >próba Mamuta<, znajdzie od razu


"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
witam!
jescze wracajac do wyrzucenia kolegi za zgubienie czapki - przeciez to sie niezgadza z idea selekcji ze nosisz swoje bambetle - co chcesz i co jest ci potrzebne a nie co ci karza. Wskazcie mi panowie na blad w moim rozumowaniu - ale zdaje mi sie ze wytlumaczenie jest jedno - ******lona komercja na calej liniina poprzednich widzialem ze panowie ladowali na glowe co chcieli ale juz rok temu popeprzali w czapeczkach i koszulkach. a o ile mnie pamiec nie myli to koszulki selekcji dostawali tylkoludzie ktorzy seleckje ukonczyli.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
dwa lata temu na koszulkę selekcji (była za***ista, czarna) to sobie trzeba było SOLIDNIE zapracować, bo dawali ją dopiero pod koniec trzeciego dnia!
rok temu te pieprzone szare pedalskie czapeczki i koszulki dawali na start, jak ktoś odpadł po godzinie to mógł sobie potem paradować z koszulce Selekcji i udawać twardziela! (pomijam jakość tych gadżetów, bo rzadko kto dotrwał do końca w całej czapeczce)
co do wywalenia za brak czapeczki (jeśli tylko za to), to ciekawe jak to się ma do Selekcji GROM-u i SAS, na których to wzorowana jest "S" ŻP ???
rozumię, dyskwalifikacja za zgubienie swojego numerka, to co innego.
Komercja, komercja i jeszcze raz komercja!!!
jest to ZA***ISTA impreza, jeszcze NIKT NIGDY mnie tak nie ZMASAKROWAŁ kondycyjnie jak Kupsior, CHWAŁA MU ZA TO!!! ale kierunek, w którym obecnie zmierza "S" trochę martwi :(
widać to zresztą po preselekcji, przyjeżdża coraz więcej błaznów i pajaców, którzy liczą na pokazanie się w TV, w tym roku paru gości to normalnie rozbroiło mi psychę!!!:) na szczęście Drawsko takich "nie lubi" i szybko eliminuje :)
a do tego jak przeczytałem, że w ciągu pierwszych dwóch dni były 2 (DWA!!!) ciepłe posiłki, to troszkę się zdziwiłem... o co chodzi???
a fakt, ze od dwóch lat na "S" nie jeźdźi GROM, tez cos znaczy...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opisz te sytuacje z "pajacami" co przyjechali pokazac sie w tv, to sie troche posmiejemy bo strsznie powazna gadka jak na razie.

fakt, koszulki były na start ale z tego co sie orientuje finalisci dostali tez drugie jedyne w swoim rodzaju "selekcje ukonczyłem"

160km to troche duzo... jesli juz to harpagan, choc nie wiem czy ukoncze bo najwiecej w dobe zrobiłem 80km, z tym ze to była taka gra ze sie po drodze robiło rózne zadania i na tym leciało duzo czasu... (dodam ze wygralismy ) ... a po tym stopy uuuuu.... ale wtedy szedłem w polskich desantach co mowi samo za siebie.

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
a był np. taki gostek, tak strasznie napakowany, że aż "musiał" chodzić cały czas bez koszulki, jak się o coś oparł, to widziałem, że triceps to nie miał lekko:), cały czas ćwiczenia izometryczne (pewnie nieświadome), wyglądał jak z okładki jakiegoś magazynu GAY ARMY, potem sobie podszedł pod drążek, popodciągał się troche, zrobił kilka wymyków, goście z kamerami zaraz go uchwycili:), czuje, że się załapał na okładkę ŻP )
ale na Drwasko biedak już nie pojechał...
a taki był przystojny... he he he
[nie żebym ja nie był:)]
a to co tam był festiwal sprzętu, to szok! jak widziałem gości w przepięknych nowiuteńkich goretexach, to aż mi było żal ich stóp, jeśli poszli dalej :(
do tego piękne nowiutkie mudurki USArmy, pachnące jeszcze sklepem...
a jak zobaczyłem gostka z przypięta maskotką do plecaka (taki ładny jasny misiek, pewnie od laski na szczęście), to aż byłem ciekaw co na to powie Kupsior, jak zobaczy coś takiego na Drwasku... pewnie wymięknie!


"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium