SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Chcialem napisac do sherdoga88 , aale nie znalazlem go w spisie zarejestrowanych, jest tylko "sherdog", czy to ten sam gosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
http://www.kulturystyka.pl/klub/ tu go znajdziesz teraz pewnie jest na obozach, na gg go niema

sherdog88, poszukaj jego posty w MMA-walki w moskwie

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
andrzej a przypadkiem to co on mozer cwiczy to jest jujitsu anie judo ???


<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
judo ,bjj, ju-jitsu tysz
a ja niejestem andrzej :)

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
preselekcja -19 sierpnia 2003 Puck, z niej zostanie wyloniona 100 chlopa na poligon w Drawsku.

wlasnie leci na tv polonia program o selekcji zaproszony-mjr.Arkadiusz Kups

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
"Wszelkie niezbędne informacje dotyczące najbliższej Ekstremalnej Dwójki -
Selekcji
(takie jak: kiedy i gdzie odbędzie się impreza, warunki uczestnictwa,
zgłoszenia,
wyposażenie obowiązkowe itd.) są już dostępne na stronie www.tvp.pl
pod hasłem ROZRYWKA. Do zgłoszenia proszę o dołączenie numeru telefonu,
pod którym będziemy mogli się skontaktować.

pozdrawiam"

Taka wiadomosc dostalem od regakcji programu drugiego.
Wczoraj sie zglosilem, poprzez maila.
Najgorsze, ze podczas wczorajszego biegu nadarwalem sobie sciegno achillesa, ledwo dzis do pracy doszedlem. Dzis ide do lekarza, obawiam sie ze ta kontuzja moze mi uniemozliwic udzial w Selekcji. Jestem zalamany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
portter trzymam kciuki!!!!!!skonsultuj sie ze sportowym lekarzem!!!!! taki zwykly jak uslyszy o selekcji to odradzi Ci jechac tam tak dla zasady.....
pamietaj tylko sportowy lekarz, ja np. gdy ide do mojej lekarki rodzinnej po cos tam od razu slysze lamenty ze jak bede tyle cwiczyl, biegal itp to sie wykoncze i zostaqne inwalida.....a jak naderwalem przyczepy miesni przy kolanie i chcialem zeby mnie dokladnie zbadano to "pani doktor" obejrzala kolano i stwierdzila, ze na dwa tygodnie powinienem przestac biegac, a potem zobaczymy, ech ta sluzba zdrowia....

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie juz zglosiłem - jak reszta?

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za rok i ja się zgłosze od września biore się za trening pod tym względem powodzenia wszystkim i wierze że zwycięsca będzie z SFD będe oglądał realacje w tvp2

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Panowie, czy ktokolwiek z Was dostal potwierdzenie zgloszenia sie do Selekcji 2003? JA zglosilem sie tydzien temu i nadal nie mam potwierdzenia.
Moze sie takze ktos z Was orientuje czy zaswiadczenie lekarskie trzeba przeslac im teraz , czy mozna okazac w Pucku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium