SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trach jak powiedział kiedys jeden koles co ukonczył selekcje to mozesz isc nawet w trampkach i nieprzygotowany a jak sie uda to ukonczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
Siema.
Moze troche nie na temat, ale dzisiaj o 23:10 na TVP1 bedzie film pt. "Snajper". Fajnie nie ? Kto nie ogladal niech koniecznie obejrzy bo warto. A tak a propo probowal ktos robic sobie ghillie suit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ghillie suit" - coż to oznacza, bo jakos nie mam pojecia??

A z ta trzydziestka to oczywiscie ze jak juz bede sie wybieral to nie po to aby sie zalapac do 30 ale aby wytrzymac do konca!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601


Snipera oglądalem chyba ze 4 razy ( nawet ostatnio zdarłem z sieci )
Ghille suit to te mundury ktorych uzywają snajperzy (zeby sie zczaic w krzakach , jak na zdjęciu - niestety nie mam lepszego

Ja nie robilem nic takiego nigdy , nie bawie sie w takie rzeczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
hja robilem ghillie na pczatku mojej zabawy - sa fajne paptenty na necie ale ich nie znalem wczesniej (typu zakopywanie ghillie w ziemi itd.) wiec robic to w ten sposob ze do bluzy przyszywalem kawalki siatki maskujajcej jakies liscie sztuczne itd. itd. kumpel robil z palatki ale mowil ze ciezko mu sie szylo bo*****owy material ale stroj fajnie wygladal. co cie interesuje dokladnie przy robieniu ghillie?

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
Sahar wlasnie zaczynam robic takie cudo, tylko nie wiem czego lepiej uzyc paskow jutowych czy wluczki, a moze cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec wloczki bym nie polecal w sumie jest dosc rzadka nie da znacznych efektow moim zdaniem.... paski materialowe sa ok - pare bezy brazow zieleni czarnego sie raczej wystrzegaj ja juz to na koncu lajtowo szprejem :) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Hej

Widze, troche zeszlismy z tematu. Co do filmu "Snajper", dorzuce tylko ze warto bylo go obejrzec.

Mam pytanko odnosnie selekcji. Na stroncee Combat56.pl wyczytalem ze dostaje sie 5 l wody na dzien, czy jest to jakos rozdawane w ciagu dnia, czy dstaje sie wszystko naraz i trzeba upakowac do plecaka, ewentualnie taszczyc w rekach? To samo odnosnie jedzenia.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam pytanie co do noclegu, czy kima sie pod gołym niebem czy jest kawałek daszku na wypadek deszczu, czy trzeba sobie jakąś pelerynkę kołować
:D
Dzisiaj postaram się przeczytać całe forum żeby nie powtarzać się z pytaniami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
co do wody to dostaje sie ja w plastikowych butlach 5l i nosi ze sobą, czyli do swojego "bagażu" trzeba zawsze dodać 5kg :)

hmm... "nocleg" - to słowo mi jakoś nie pasuje do Selekcji )

pozdrawiam

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium