SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Po zaswiadczenie mozesz wybrac sie do lekarza pierwszego kontaktu. Moze sie zdazyc ze lekarrz sobie zarzyczy jakies badania wydolnosciowe, wtedy powinni ci powiedziec gdzie bedziesz mogl je zrobic (beda to badania platne, nie refunduje ich NFZ). A do kiedy mozna wysylac zgloszenia to sam chcialbym wiedziec :)

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie martw sie do kiedy, wyslij teraz - a najwyzej nie pojedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe. shadow - jak juz wysle to pojade :]. wlasnie ide do lekarza, mam nadzieje, ze nie znajdzie mi jakiegos cholerstwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piekna sluzba zdrowia. dzisiaj lekarze na urolpie i nie ma komu wypisac, musze isc ***** w poniedzialek :/ ehh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1771
Jedzie ktoś z Krakowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Minro, ja jestem z Krakowa i najprawdopodobniej sie wybiore. Misiorek chyba jeszcze jedzie z Chrzanowa, a to zaraz pod Krakowem.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja troche nie na temat ale juz nie raz zormywalismy
(poza tym to temat chyba nie o selekcji juz ale ogonie o survivialu itd. moze zmienic tytuł??)

zna kots dobry spozób na trening zeby wypaczywac spiąc coraz krócej?? gdzies tam czytałem ze komandosi usa dochodzą to 4h snu na dobe i to im wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2246
poprzednie konto mi sie ****alo wiec zalozylem nowe. Tribbiani, ja jestem z bilgoraja czyli okolic zamoscia, ja tez sie wybieram razem z kumplem wiec moze sie spikniemy na miejscu. pozdro

..::Moderator działu Militaria::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Korian, moj wyjazd jest w 90% pewny. Mozemy sie spotkac na miejscu, mysle ze dobrym wyjsciem byloby pojechac tam dzien wczesniej i gdzies sie przespac, lub pojechac tam jakims pociagiem sypialnnym, zeby byc wypoczetym na preselekcji. Nawet jest taki pociag z Krakowa. Narazie lepiej skupic sie na treningu. Jeszcze 2 miechy :)

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2246
no ja mysle ze pojechac tam dzien wczesniej i sie przespac na miejscu to najlepsze wyjscie. w pociagu to ja raczej nie wypoczne, a podroz przez cala Polske to juz jak preselekcja :D. jakos sie zgadamy. teraz ide biegac :]. pozdro!

..::Moderator działu Militaria::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium