SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7751
no wlasnie tesh tak rozkiniam i dzieki mojej duzej inteligecji doszedlem tdo tego ze hyba nic ... ale spytajmy sie expertow :P:P

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
Witam!
Oczywiscie nic nie kosztuje... jedyne koszty wlasne to jest ubezpieczneie jak nie masz, bilety na pociag itd. za uczestnictwo nic nie placisz zywnosci inne ******ly darmocha od sponsora ktory robi medialna szopke z tego.... :(

poizdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
A to dobrze .Ze nic nie kosztuje bo ta medialna szopka to sie chyba nikomu nie podoba.
Dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4653
mam pytanie do uczestnikow selekcji: przede wszystkim w jakim obuwiu tam byliscie (konkretnie model i firma jesli mozna ), czy mieliscie ze soba rzeczy typu spiwor, karimata, i czy uzywaliscie mundurow? ...
z gory thx za odp
pzdr i podziwiam

"aut caesar, aut nihil"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7751
mieli mieli spali ... tam bo widzialem w TV

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
czesc all
ja mialem buty do crossu firmy PUMA dlamnie te buty sa najlepsze
a co do spiwora to ja nie mialem ale zeby przezyc bez spiwora to trzeba sie troszke chartowac

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
wg mnie na Selekcje najlepsze są niskie buty trekkingowe, tylko firmowe (np: Scarpa, Salomon, Adidas, itp.), żadna tam kaszana za 30 zetów z targu! Ktoś powie, że po co przepłacać, na "abibasach" też sie dojdzie. Nic bardziej mylnego! Tylko dobre, sprawdzone, firmowe (i niestety drogie) buciorki! Trzeba wziąść pod uwagę, że na "S" będziesz chodził lub biegał w tych butach przez kilka dni, 24/24, po wodzie, błocie, piasku, będziesz w nich spał. Do kompletu trzeba też dodać porządne trekkingowe skarpety (np. Coolmax, Bridgedale), które pozwolą stopie (w miarę jak na te warunki) oddychać i będą dobrze odprowadzać wilgoć. To sa szczegóły, ale dzięki nim po pięciu dniach Twoje stopy będą wyglądały jak stopy, a nie jak kawał mięcha! Właśnie na "S" pierwszy raz w życiu widziałem u gości mięcho na stopach, fe! A na mięchu nie zajdziesz daleko... nawet kondycja maratończyka nie pomoże.

Może wg niektórych przesadzam, ale diabeł tkwi w szczegółach :)

aha, jak ukończyłem "S" w 2001, to na koniec... ucałowałem moje buty!:) tak, to śmieszne, ale w dużej mierze dzięki nim tego dokonałem.


"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie tak jak pisze misiorek, dobre buty to podstawa.
ja chodze w hi tec`ach w wersji z cordura.

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Ale potrzebne są tam buty turystyczne (wysokie) czy raczej cos lzejszego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4653
wielkie dzieki za wskazowki, sogi poszly (mam nadzieje )

juz dzisiaj drugi odcinek Selekcji TVP2 godz. 8,50 !!!

"aut caesar, aut nihil"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium