SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwaga! Od jutra pojawiac się tu będzie (w moich postach) bezpośrednia relacja ze Selekcji 2003
Dzięki uprzejmości mojej oraz forumowicza Sternika.


dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oto SMS od sternika:

Dwojka (2) z SFD jedzie dalej (na preselekcji- shadow_) były delfinki, przeskoki przezlawke, pompki, brzuszki. Zabiora nam telefony wiec z relacji nici...


tak wiec relacji nie bedzie

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ech relacji ciag dalszy.....tym razem na zywo. dzis rano wy******loli mnie za zgubienie zafajdanej czapeczki....
portter radzi sobie dobrze i pewnie twardziel dojdzie do konca
to bylo tytulem wstepu, a teraz relacja:

preselekcja wygladala podobnie jak w zeszlym roku. tzn minuta cwiczenia potem 30sekund przerwy. robilo sie:
delfinki
przeskoki bokiem przez laweczke (taka jak sa na salach gimnastycznych) z workiem o wadze 12kg, jeden przeskok jeden pkt
brzuszki
pompki
jesli chodzi o prog zaliczenia to sprawa jest nie do konca jasna. portter mial 149 pkt a ja 150 i to wystarczalo zeby dostac sie dalej.
na 12 nastepnego dnia mielismy stawic sie w drawsku.
do 15 byly jakies sprawy organizacyjne typu wydanie koszulek i tych ***a.nych czapek i rycie po plecakach itp. dostalismy tez cieply posilek. a potem zaczela sie jazda.... najpierw marsz w dosc ciezkim terenie (duza czesc prowadzila przez las gdzie nie bylo sciezek, piach i gory) tempo 6-7. trwal 3 godziny byly dwa postoje jeden 5 min a drugi 2min. potem chwilka przerwy i konkurencja polegajaca na czolganiu sie na 50m z plecakiem w rece. tu podzieleni bylismy na grupy po okolo 25 osob i dwie ostatnie mialy odpasc ale w koncu dzis rano dostaly tylko ostrzezenie. pozniej byl krotki marsz - jakies 3-4km i kolacja. mielismy 35 minut na zjedzenie i przygotowanie sie do nastepnego marszu. jak ruszalismy bylo juz ciemno (kolo 21:20) chodzilismy trzy petle dookola lotniska, bez przerw, i kolo 23:45 dotralismy nad jezioro gdzie spalismy do rana. w sumie tego popoludnia i wieczora przeszlismy chyba troche ponad 35km
rano, przed 7 rozkaz wymarszu. zaczal sie marszobieg dookola lotniska. potem byl apel, na ktorym mnie wywalili. zaraz po apelu bylo sniadanie i wqrwio.ny na maxa poszedlem w strone prostyni gdzie wypilem piwko i stopem pojechalem do domu...
tak wlasnie wygladala selekcja w moim wykonaniu dodam jeszcze ze nie liczac mnie w ciagu tego czasu odpadlo lub zostalo wykluczonych z powodow zdrowotnych jakies 10-15 osob dokladnie nie wiem...

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za relacje

czekamy na reszte (pottera) az skoczy selekcje i relacje :)

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
witam
nie wlaczalem sie do dyskusji wczesniej ale mam takie pytanie.. mialem okazje pare razy rozmawiac z kupsem (staz c56) i powiem szczerze ze nie sprawia wrazenia jakby lubil ludzi wartosciowych katowac eliminowac - jestes pewny ze odrzucili cie bo zgubiles czapke (btw chodzi o ta czapeczke z logo sselekcji)? chodzi mi o to czy jestes pewien ze nie odrzucili cie bo nie wykazales sie tylko za to ze nie mogles juz byc zywa reklama?? nie wyrzucales smieci po drofdze czy cos takiego??? bo ta czapeczka - sam rozumiesz gowno za przeproszeniem.....

aha tak w ogole ilu was zakwalifikowali na selekcje na poligon???

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na kazdej selekcji stattuje 100 osob, wiec w tym roku mysle tak samo, do selekcji przystąpiło 100 osoób

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez rozmawialem z kupsem zaraz po tym jak mnie wywalili i on sam powiedzial ze to chuiowo ale musi mnie wyrzucic bo takie bylo zalozenie sponsorow na poczatku (chodzilo pewnie o to ze te czapki byly niezbyt wygodne i bylo w nich goraco tak ze gdyby nie ta zasada to wiekszosc wyrzucilaby je zaraz po tym jak je dostali). tak wiec jestem pewien ze bylo to przez czapke. innego powodu do takiego posuniecia im nie dalem.

a juz zupelnie inna sprawa to jak ta impreza zmienila sie jesli chodzi o wplywy tv.....zaznaczam, ze nie chce tutaj wyjsc na kogos kogo wyrzucili i sie teraz zali. np kiedy tegoo nieszczesnego poranka czekalem na wydanie mi sniadania bylem swiadkiem takiej akcji:
do instruktora majacego wydawac zarcie podchodzi reporter i mowi ze jak bedzie wydawal liony to zeby robil to tak zeby do kamery bylo widac nazwe.....

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
tez ci sie nie chce podlizywac hehe ale fakt faktem w****ia mnie to ze z takiej imprezy sie robi impreze medialna i potem wszystko bedzie walilo drzwiami i oknami na selekcje..... niedlugo beda robic relacje na zywo z selekcji do GROM-u. Wczesniej przyjezdzali na selekcje panpwie z GROM albo 1 P a teraz??? szkoda gadac...


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
Jestem tu nowy wiedz siema wszystkim!
Sa tu osoby z bialegostoku lub okolic ktore wybieraja sie na selekcje za rok? o lie sie odbedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
Powiedzcie mi jak wypelnic profil klubowy bo pojawia mi sie tylko czarny ekran...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium