SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1108
ja zrobilam sobie test jakis czas temu, ale trudno jest mi powiedziec czy moge byc zadowolona, bo nie mam porownania z preselekcja, tak jak ty Tribbiani. A jezeli chodzi o zgloszenie, to juz pisalam, ze otrzymalam potwierdzenie.

"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
Kto nie próbuje, ten nie zwycięża

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
No tak, mowilas Na stronie telewizji polskiej pojawila sie tez ankieta i zastanawiam sie, czy tez nie wyslac, bo od nich potwierdzenie przychodzi odrazu

Zdrugiej strony... zastanawiam sie po jaka cholere mi potwierdzenie...

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1108
na to, to juz nie umiem ci odpowiedziec

mozesz powiedziec, ile w sumie punktow zdobyles w 2004 liczac tylko delfinki, brzuszki i pompki? no chyba ze jest to tajemnica

"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
Kto nie próbuje, ten nie zwycięża

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Z tego co pamietam, na preselekcji mialem wsumie okolo 165 - 170 ptk. Dalo mi to miejsce w dogrywce. Na to skladalo sie:

delfinki: 25
brzuszki: 46
pompki: 28

Wydaje mi sie, ze tyle wlasnie punktow zdobylem za kazda konkurencje, ale mozliwe, ze pomylilem sie w ktoryms miejscu o jeden lub 2 punkty. Jakby na to nie patrzec, minal juz prawie rok, a pamiec juz nie ta sama co kilka lat temu

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 355
życze wam powodzenia bo w tym roku niestety nie uda mi się wziąść udziału -kłopoty ze zdrowiem. Jest o co walczyć bo skoro nie biore udziału to pierwsze mijsce w superselekcji wciąż pozostaje niewiadomą <lol>
czekam na opisy wrażeń po imprezie - wygram za rok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Witam ma takie pytanko Trib do depozytu mogles wrzucic co chciales czy byl to jakis maly woreczek na zegrek, telefon itp.Chodzi o to czy jest opcja pozbyc sie zbednego osprzetu(bezwzgledu na wymiary).Mi juz tez przyslali potwierdzenie.
karol140 nie martw sie ja Cie zastapie hehe.

-Porażka jest nawozem sukcesu-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1108
dzieki

"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
Kto nie próbuje, ten nie zwycięża

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Gochu siatka do ktorej mielismy wlorzyc rzeczy oddawane do depozytu byla wielkosci worka na smieci. Spokojnie mozna bylo tam zmiescic portfel, dokumenty, komorke, jakas koszulke na powrot, mydlo lub szampon, zeby wykompac sie po imprezie i rzeczy, ktore wywalili instruktorzy podczas trzepania. Mi sie zmiescilo wszystko co musialem zostawic. Ale nie przesadzaj z rzeczami, ktore bedziesz chcial oddac do depozytu. Sam Kups podczas "powitania" mowil, zeby nie wkladac tam wszystkiego co popadnie, bo byly przypadki osob, ktore przesadzaly i wkladaly tam co popadnie.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Mam prosbe aby Ci ktorzy juz byli na esce wyminili<jesli nie wnika to w ich prywatnosc>wyposarzenie plecaka.Co warto a czego nie trzeba brac,bo np.chyba dwa lata temu w tv na esce widzialem kolesia ktory mial ze soba linke.Jak byla konkurecja pokonywania liny rozwieszonej nad rzeczka to on zamiast meczec sie z plecakiem na plecach,swoja linka przywiazal plecak do pasa i zaczepil na linie i tak go za soba ciagnal.Czy takie triki sa dozwolone?Linka jakas nieraz moze sie przydac.Czy macie jakies ciekawe "patenty" na eska ktorymi (jako juz doswiadczeni)chcielibyscie sie podzieli z ludzmi z forum.

-Porażka jest nawozem sukcesu-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
W tym roku mam zamiar troche zmienic moje wyposarzenie w stosunku do roku zeszlego. Mam zamiar zabrac dwie pary butow i jedna pare tenisowek na bagna. Przydaloby sie jeszcze kilka par skarpetek, planuje wziac ich 6 par. Oprucz tego zabieram ze soba krotkie spodenki, jedna pare dlugich spodni DMP i bluze w tym samym maskowaniu. Do tego jeszcze poncho na wszelki wypadek, jakby padalo, nie wazny to wiele, a zdecydowanie przyjemniej maszeruje sie na sucho Do tego jeszcze kapielowki, ktore przydadza sie na testy wodne. Teoretycznie mozesz plywac w zwyklych majtach, ale jak wskoczysz w nich do wody, to najprawdopodobniej Ci sie zsuna, bo sa niesznurowane i skutecznie utrudnia dalsze plyniecie Trzeba wziac jeszcze spiwor i karimate, wzglednie alumate, do tego takie akcesoria jak noz, rekawiczki. Biore ze soba tez ochraniacz na kolano i kostke, recznik (nie caly, tylko obcieta cwiartke recznika, wiecej nie potrzeba). Noi jeszcze dorzuc zasypke na stopy i polopyryne.

Natomiast jesli chcesz brac igle do przebijania pecherzy, to wez taka do szycia a nie igle od strzykawki. Bo w zeszlym roku instruktor wywalil mi taka podczas trzepania. Szczerze mowiac nie dziwie sie, bo wygladalo to jakbym chcial sobie dawac w zyle

A co do trickow, o ktorych mowiles. W zeszlym roku hitem Selekcji bylo pokonuwanie przeszkod wodnych z workami na nogach. Wiem, ze taki patent zastosowal nr 55. Z jednej strony przechodzisz sucha noga, ale tracisz czas na wyjmowanie i ubieranie tych workow, a pozniej na ich zdejmowanie i musisz gonic grupe. Oplacalnosc tego typu patentow jest rachunkiem zyskow i strat. O ile na poczatku, kiedy uczestnikow bylo jeszcze stosunkowo duzo, a kolumna rozciagnieta, mozna bylo zastosowac taki trick i wcale nie stracic kontaktu z reszta. Nie wiem jednak jak to wygladalo pozniej, kiedy uczestnikow bylo mniej niz 20. Wtedy jesli reszta przejdzie przez przeszkode szybkim marszem bez stosowania zadnych patentow, zostaniesz w tyle i bedziesz musial gonic reszte. Tak samo jak masz dobre buty na zmiane, moze sie nie oplacac zakladac tych workow, bo i tak za chwile bedzie postoj, podczas ktorego zmienisz przemoczone obuwie na suche, a te mokre przytroczysz do plecaka, zeby wyschly, a przy okazji schlodzisz troche stopy i nalozysz na nie swierzy talk na postoju.

Podobnie w przykladzie, o ktorym wspomniales. Moze byc tak, ze przywiazywanie zajmie Ci wiecej czasu niz mozesz zaoszczedzic w ten sposob.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium