SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
na lydki dobre sa wspiecia na palce, u mnie jeszcze ladnie rozwala lydki szybki marsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
co do przygotowań - Trenuje chyba jakk większośc forumowiczow wg. NS ale narazie bez częstego biegania bo w tegorocze wakacje zlamałem nogę i nie chce jej przemeczać.A do tej wyprawy z wsielosem to dodam ze bedziemy jeszcze robic co 20min papki 2x25 .Trochę mało ale na miejscu czeka na nas impreza urodzinowa no i glupio by było przyjsć tak w gosci maksymalnie skatowanym :P


Zmieniony przez - Roboxp w dniu 2005-11-19 22:34:03

Zmieniony przez - Roboxp w dniu 2005-11-19 22:35:34

.::Maszeruj Albo Giń::.
www.12dhs.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
hyhy po takim "malym" marszu lepiej piwko sie wchlonie na impezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Powiem Wam koledzy że najbardziej obawiam się braku snu. Czy Wy jesteście przyzwyczajeni do tego? Czy robicie coś aby do tego przywyknąć? Pozdrawiam

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Wasielos, jesli chodzi o sen, to bardzo szybko na Selekcji sam przywykasz... Ja sie nie przygotowywalem pod tym katem wogole, a jak uslyszalem w nocy haslo "wstawac panienki" to momentalnie bylem na nogach i to nawet spiwor zdazylem spakowac (na wszelki wypadek).

Pochwale sie jeszcze, ze w ten weekend bylem w gorach. Tylek mi odmrozilo lekko bo poskapilismy na cieple schronisko, a w nocy -10 stopni, ale wyciaczka sie udala i weszla w nogi

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Well dlaczego nie byłeś na wspinaczce wczoraj? wpadnij jutro (w środę). Buu jednak nie zrobimy sobie spacerku w piątek bo mamy być na miejscu dużo wcześniej niż się spodziewałem Ale okazja do zakatowania nóg jeszcze będzie nie jedna pozdrawiam

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Portter, czy gosc nazywany przez instruktorow "Ząbek", ten bez jednego zeba na przedzie z brodka, to "Góral"? Ten którego spotkalismy w zeszlym roku na preselekcji, a ktory sie nie zakwalifikowal na Drawsko?

Pozdro

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1146
tak to on

Jak tam przygotowania, pewnie pelna para.
Ja przez te kolano troche zluzowalem, ale trzeba sie w koncu zebrac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
Witam
ja bym zaproponowal jakis sprawdzian wytrzymalosciowy
proponuje 4 cwiczenia, 1 cwiczenie bedzie trwac 30 sekund . Miedzy cwiczeniami 30 sekundowa przerwa. Moze ktos z was zaproponuje jaka bedzie najlepsza kolejnosc nastepujacych cwiczen; pompki, brzuszki(pelne), drazek(nachwytem), delfinki(do pelnego wyprostu, bez wyskoku). ja proponuje pompki,brzuszki,delfinki i drazek. :)

"Badz gotów zrobić więcej niż myślisz ze możesz zrobić"
"Dopóki walczysz jesteś zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Porter, przygotowania jakos ida... niestety lekko tlumione przez sezon kolokwiow i zblizajaca sie w styczniu sesje, ale nie jest zle. Bylem w Gorcach ostatnio na 2 dni z kumplem z uczelni. Wyjazd wszedl w nogi. Poza tym udalo mi sie za free zalatwic silownie. Tyle, ze narazie jeszcze nie chodze na basen

Gryfino, mysle ze najlepszymm sprawdzianem jest ten zlozony z cwiczen, ktore sa pewne na preselekcji. Czyli 1 min delfinkow, 1 min brzuszkow i 1 min pompek. Robione oczywiscie w odstepach 30 sekundowych.

Pozdro

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium