SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Blink ja tam nie bylem (narazie planuje ze moze tam pojade).
Ogolnie to te wszystkie sprawdziany i testy ktore tam są wygladają calkiem niezle ale jakos trudno mi uwierzyc ze te panienki tak daleko doszly ( i paru gosci zresztą tez).
Nie wiem czy to pod telewizje jest .
Najlepiej jak by napisal o tym ktos kto tam byl.
Bylu tu paru uczestnikow ale ostatnio cos nie piszą.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
wiesz shadow nie chodzilo mi oczapke czoka na wojnie moze byc zasobnik lub cos w tym stylu i co ty na to jak takie cos zgybisz a akorat noc i nic nie masz przy soebie???

If You Can't Prove It Here...
Just Pack It Up And Go Home!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest inna sprawa, ale na selekcje idziesz po to by sie sprawdzic a nie reklamowac podpaski. powinno sie odpasc w walce. to tak jak by kogos nie przyjeli bo ma krzywy ryj i zle bedzie we firmowej czapce wyglądał...

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no racja racja we weszystkim jest zairnko prawdy a w tym przypadku kamien hmmm ale to nie zmiena faktu ze panienki i kolesie leszcze powinni dawno odpasc choc nie zycze im tego

If You Can't Prove It Here...
Just Pack It Up And Go Home!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2068
Panowie, Kups na samym poczatku zaznaczyl, ze za zgubienie opaski i czapeczki jest wylot. Sternik najprawdopodobniej zgubil ja gdy wyciagalismy wode z plecakow w pelnym marszu. My w dwojke nieslismy czapeczki w rece, poniewaz bylo bardzo goraco, mimo ze bylo sporo po polnocy. Odpadanie za czapeczke jest bardzo prozaicznym powodem - takie byly zasady, glupie czy nie glupie, ale omowione na poczatku. Nikt tam nikogo nie trzymal na sile, albo akceptowales ich warunki, albo mogles isc do domu.
Czy warto isc?
WARTO, dla samego siebie, sprawdzis ile jestes faktycznie wart, miec w dupie komercje.
Ja odpadlem po drugim dniu, ale maszerujac z poligonu na pociag wiedzialem ze za rok znow tu bede o niebo lepiej przygotowany. I te postanowienie konsekwentnie realizuje.
Jadac tam myslalem, ze jestem dobrze przygotowany, niestety troszke raczki za slabe do masy ciala, ale ostro nad tym pracuje i zbijam te moje poczatkowe 102kg, obecnie 95. Na Selekcji podciagnalem sie 12 razy, teraz juz 17, pompeczki na poziomie okolo 65 na minute.
Panowie pamietajcie, robicie to tylko dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Rzeczywiscie podejrzana sprawa z tymi pannami, tym bardziej ze ich nie widzialem na wodnej czesci selekcji(klaskanie, nurkowanie itd...)

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli było mowione to inna sprawa
w podciągniau jestem lepszy
15 robie gdy mam*****owy dzionek

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Moge zrozumiec ze takie byly zasady gry (chodzi o te czapki).
Ale potter co powiesz na temat odrzucania.
Ja nie chcial bym pojechac a potem odpasc tylko dlatego ze w programie musi zostac jakas panienka bo bedzie lepsza ogladalnosc.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
portter ma racje. po prostu dalem dupy....
takie sa zasady selekcji, mozna sie z nimi zgadzac albo i nie, ale jak sie chce tam pojechac trzeba sie dostosowac
jesli chodzi o moja rade to zaraz na poczatku schowac czapke i zakladac ja na glowe tylko jak kaza no i nie warto brac swojego nakrycia glowy, ja np mialem kapelusz ale i tak nie moglem go nosic na glowie wiec lezal w plecaku

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Oglądaliście dzisiaj dwójke???? Mi się zdaje, że te panienki cały czas przechodzą dalej, żeby była "lepsza oglądalność" tak jak to powiedział mit20. Widzieliście dzisiaj jak holowali ponton, to ta jedna prawie cały czas albo leżała na kolesi co był za nią, albo sama była holowana przez ponton, a tak pozatym machała tylko tymi rękoma jak widziała że kamera akurat jest zwrócona w ich starone. Zresztą szef instruktorów sam powiedział, że one nie mogą tu tylko być ponieważ się wszystkim podobają.

Pozdrawiam

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium