SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Vex, trening NS jest tutaj, poszukaj kilka stron wczesniej. Przetlumaczony jest przez osoby z forum.
Pzdr

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
czy to jest trening ze strony 77?

jest tu ktoś z warszawy? szukam dobrego mjejsca do biegania, bo w koło tylko beton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
A propo spiwora i karimaty. Nie ma co zalowac sobie zabrania tych sprzetow. Ja mialem spiwor ktorego optimum wynosilo 8 stopni i bylo mi bardzo cieplo, nawet za cieplo. Misiorek mial spiwor o optimum 14 stopni i tez bylo dobrze, a Portter wzial ze soba folie i nie narzekal Teraz chce sie zaopatrzyc w cienszy spiwor i zdecydowanie mniejszy objetosciowo. A co do karmaty... warto ja miec, albo alumate, nie wazy to prawie nic, a komfort spania jest wiekszy

I jeszcze a propo Magnumow. Tez myslalem o tych butach, ale odradzano mi brac je na Selekcje. I to nie z powodu komfortu, bo sa to buty wygodne, pamietam ze nawet instruktorzy je mieli, ale sa za delikatne na poligon.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
czyli co myślisz Trib że się po prostu rozwalą? ja nie chciałem ich barć z takiego względów że sie długo będą suszyły i dużo miejsca zajmują, gdyby nie to to bym się przychylał do ich wzięcia z prostego powodu- innych nie mam i do "s" nie będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Vex, wez Magnumy + jakies pepegi . Chyba na boso nie pojedziesz? Jezeli czujesz sie dobrze w Magnumach i czujesz ze mozesz w nich isc i isc to je wez. Zalezy czy sa dobrze rozchodzone. Ja gdybym mial rozchodzone desanty to bym je wzial Pzdr!

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Vex, Magnumy sa bardzo wygodne tylko, ze na pewno sa tez delikatniejsze od wiekszosci (firmowych) butow treckingowych i watpie zeby sie rozwalily podczas Selekcji, aler na pewno ich wyglad ucierpi Co do wielkosci, to ja zamierzam brac jedne buty treckingowe za kostke o takiej samej wielkosci i ciezarze jak Magnumy, wiec dla mnie tao nie jest przeszkoda, chyba ze masz maly plecak.

Wjk, lepiej nie mow o Desantach Przyznaje ze nigdy tych butow nie mialem na nogach, ale to chyba powod do radosci. Pytalem o nie Misiorka, ktory cala swoja przygode w wojsku w nich przechodzil i widzial ludzi na poprzednich Selekcjach, ktorzy je nosili. Ponoc ich stopy wygladaly paskudnie. Lepiej wziac adidasy niz desanty, nawet rozchodzone.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 355
Tribbiani ma racje. Widziałem ludzi 2 lata temu w desantach i wierz mi daleko w nich nie zaszli zmieniali je w biegu po pierwszych kilku godzinach. Zresztą obejrzyj sobie odcinki S i popatrz w czym ludzie chodza a potem wybierz cos dla siebie.

ktos wczesniej pytał - ja jestem z Warszawy i biegam po lasku na kole tzn bede biegal jak wyzdrowieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
ja pytałem. na koło mam troche za daleko. dobrymi miejscami do biegania jest lasek bielański i mlociński, tylko że w tym ostatnim kogoś ostatnio zamordowali więc chyba się nie skusze sprawdź jeszcze www.sbbp.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Hmmmmm... myslalem zeby w maju wybrac sie na Cracovia Maraton, byloby to dobre cwiczenie i sprawdzenie sie przez Selekcja, ale z drugiej strony obawiam sie, ze moze sie to skonczyc jakas kontuzja dla stawow i przerwa w treningu na kilka tygodni Zreszta po takim biegu jest sie pozadnie zmeczonym przez kilka nastepnych dni, to zmeczenie pewnie tez by sie odbilo na treningu. Jak myslicie?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium