Czasami zdazalo sie jeszcze, ze sie pocilismy 

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
Ilość wyświetleń tematu: 283963

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Dopiero pozniej z Portterem pocielismy jego duzy recznik na 4 mniejsze, przydal sie jak wskoczylismy na waleta do jeziora po pompowaniu (tego nie pokazali w TV
). Mielismy wtedy jakies 5 - 8 min do wymarszu, to skozystalismy z okazji, zeby zapobiec jakims odpazeniom, albo zagrzybieniom w najgorszym wypadku. Ale tak normalnie to higiena nikt sie specjalnie nie przejmuje, no chyba ze mowa o higienie stop, bo na tym punkcie wszyscy sa przeczuleni. Poza tym jednym razem kiedy praktycznie weszlismy po pas do wody i wyszlismy, nie bylo mozliwosci zeby sie umyc. Nikt tez nie myl zebow, bo nie bylo na to czasu. A kapcia w mordzie tez nie bylo, z prostego powodu - kapec robi sie podczas snu, a snu mielismy niewiele, bo co godzine, albo poltorej przychodzili nas budzic. Ja jak wstalem rano to nie mialem zadnego posmaku
Poza tym nie wiem czy nie zabraliby Ci pasty do zebow na trzepaniu
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
), ale wydawalo mi sie ze zostawil ja w depozycie. Ja nie bralem szczoteczki wogole, kapcia nie czulem rano, a zeby umylem guma do zucia, ktora daodali do racji zywnosciowej.
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
Leave no Man behind!!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły