No wlasnie ja kiedys z kasza przesadzalem i kibel zaliczalem w srodku posilku... Kaszy juz nie tykam
lepiej makaron jakis i roszne ryze w rozne sposoby przygotowane 
lepiej makaron jakis i roszne ryze w rozne sposoby przygotowane 
s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"
http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html
Tylko po prostu w DNT będę jadł obiad domowy, ale starając się zachować ilościowo wartości, i tak samo jak nie dam rady ugotować wszystkiego na dzień treningowy, ale oczywiście zachowując zasady które już od dawna staram się przestrzegać. Napiszę już w osobnym temacie który już kiedyś założyłem, więc prosiłbym Ciebie i innych o pomoc