Witam. Trenuje 5 miesiecy i zakupilem tydzien temu kreatyne treca(mono). Po tym tygodniu niewiele mi przybylo masy. Czy to normalne?
W dni treningowe biore kre rano(5gr)i po treningu(5gr),a w nie treningowe tylko rano(5gr). Rano mieszam z woda i pije na czczo. Po 30min sniadanie. Po treningu mieszam ze 100gr gainera(70%weglowadany) i woda. Utrzymuje diete(mysle ze dobra jak chcecie rozpiske to wam napisze jak to wyglada). Cwicze 3 razy w tygodniu (tu tez moge machnac rozpiske). Tak wiec pytam sie was czy to normalne ze po tygodniu wpier*alania tego nie widac wiekszego efektu. Czy mono musi nabrac rozpedu czy co?
W dni treningowe biore kre rano(5gr)i po treningu(5gr),a w nie treningowe tylko rano(5gr). Rano mieszam z woda i pije na czczo. Po 30min sniadanie. Po treningu mieszam ze 100gr gainera(70%weglowadany) i woda. Utrzymuje diete(mysle ze dobra jak chcecie rozpiske to wam napisze jak to wyglada). Cwicze 3 razy w tygodniu (tu tez moge machnac rozpiske). Tak wiec pytam sie was czy to normalne ze po tygodniu wpier*alania tego nie widac wiekszego efektu. Czy mono musi nabrac rozpedu czy co?

Si vis pacem, para bellum.
Mi takie coś jak ja jem odpowiada i przy tym masa mi idzie. Jest to
) tylko, że na kolacje/posiłek po treningu wpieprzam 2 ryże+100-200g twarogu i dżem,orzechy,rodzynki. Jem jeszcze gainer2 z vitala przy śniadaniu.