SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Ja ogólnie jestem jak ćma. Poprostu lubię ciszę i spokój a zmysły jakieś bardziej wyostrzone. W dzień natomiast hałas, ludzie wprowadzają dużo stresu do mojej codzienności. Szybko się męczę i jestem senny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
ja przeważnie też ćwiczę wieczorem, ale wtedy nie biorę przedtreningówki i jak jest względny spokój w robocie, bez nerwów, to zasypiam szybko

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
tatuncio
ja przeważnie też ćwiczę wieczorem, ale wtedy nie biorę przedtreningówki i jak jest względny spokój w robocie, bez nerwów, to zasypiam szybko

Tatuncio ja raczej nie odczuwam po treningu działania suplementów przedtreningowych ale to dlatego, że stosuję lżejsze suple a jak trafią się mocniejsze to rozbijam porcje na 2-3 mniejsze. Wystarczy, że rozkręcą mnie na początku a dalej to już idzie lawinowo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Plecy i brzuch
Dzisiaj próby pod KNL. Podciąganie w miarę fajnie weszło i drążek się nie urwał ale hip trust to dla mnie katorga. Nie ze względu na ciężar ale brak konkretnego podparcia pleców. Ławeczkę musiała trzymać żona bo po wykładzinie uciekała nawet przy 50kg do tego rant ławki mocno wbijał się w plecy ale próbuję dalej. Może na ten jeden mocny raz wytrzymam.

Podciąganie neutral 3 x cc/ cc+5/10/15/ 21kg
Wiosłowanie sztangą 8 x 52/62/72/82kg
Ściąganie do karku neutral 10 x 15/25/35/45kg
Hip trust 6 x 52/73/90kg

Łączona
Spięcia w poprzek ławeczki 3 x 15
Allachy stojąc 3 x 15 x 15kg





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
Hip trusty dla mnie wskazane.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
olotraper
Hip trusty dla mnie wskazane.
No to nie widzę przeszkód abyś miał zad jak marzenie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo

Ławeczkę musiała trzymać żona bo po wykładzinie uciekała nawet przy 50kg do tego rant ławki mocno wbijał się w plecy ale próbuję dalej.

Jezoo masz dobrze z małżonką
Moja żona ("po co Ty się tak męczysz") nie pomaga mi w treningu
Ale, ale zaczęła ze mną chodzić na siłownię więc nie będziesz .........miał lepiej
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636494
Jezoo - a poczułeś w ogóle ten zadek? Tak szybko robiłeś ze nie wiem czy w ogóle zdążyłeś go spiąć u góry? ;) ja kładę się trochę głębiej na ławeczce i kolana bardziej na boki - No ale u facetów może to inaczej działa. Dzielna Żona!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14523 Napisanych postów 21786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619853
Jezoo jeśli masz miejsce to postaw laweczke pod ścianą, nie będzie uciekać i jakiś ręcznik pod plecy. I jak już wspomniałam w KNL pokombinuj z ustawieniem, spróbuj nie opierać się tak mocno, żeby ławka uciekła
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Mistrzu pozwól, że odpowiem najpierw Paniom
Paatik pracę tyłka już lepiej było czuć. Co prawda spiąłem go chyba tylko 2 razy ale tak jak Viki napisała, że musi być ciężar w tym ćwiczeniu aby doopa pracowała.
Viki właśnie nie mam gdzie oprzeć ławeczki i jak próbuję podnieść tyłek z ziemi na starcie to mi ławka ucieka i czuje się jak w Matrixie. Będę kombinował nad lepszym ustawieniem bo to na razie był mój drugi wykon tego ćwiczenia w życiu. Do końca miesiąca się poprawię w tym ćwiczeniu.
Mistrzu jak będziesz miał lepiej ode mnie to nie pozostaje mi nic jak cieszyć się Twoim szczęściem. Może poprostu małżonka chciała mieć Cię cały czas przy sobie i tak Ci mówiła abyś się nie męczył i więcej czasu spędzał z drugą połową ale Ty się nie dałeś więc żona poszła za Tobą nawet na siłownię. Dobrą masz żonę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

electro
Polecane artykuły