SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153290

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4393
Dzisiaj okazało się że po FBW też da się mieć zakwasy na nogach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
xdkuba111
Wgl rano wstaje 5;05 myśle że se zrobie tą skakankę przez 30 minut. Siadłem na łóżku i obudziłem się 5:50...


Normalka ja codziennie wstaje o tej samej godzine dlatego już nie mam takich sytucji ( organizm jest przyzwczajony ) ale tak z dnia na dzień wstać jakbym wtał o 5 rano to chyba bym odrazu zasną
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Ja też codziennie wstaje o 5 rano i jest luz, pierwszy tydzień był najgorszy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
Ja codziennie o 6:30, bo zawsze muszę sobie przygotować sniadanko i zjeść fajnie przed YouTube z filmami kulturystycznymi Do tego piję kawkę, a potem poranna .... wiadomo co rozciąganie i do szkoły.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Zapomniałem o śniadaniu z youube dzięki kurek .. bo przez ostatnie dni wcinam śniadanko z Hiszpańską TV na której nic ciekwego nie nadają w porannyc godzinach .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli wstajecie o 5 rano to ile godzin w takim razie śpicie?Odczuwacie tak wczesne pobudki?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Ja śpię 6-10 godzin zawsze

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
Minimum 7h się staram. Wcześniej mi normalnie 8h wychodziło.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15700
Dzisiaj przychodzę do szkoły, a tu jakieś konkursy dla 1 i 2 klas, więc lekcji nie było, ale trzeba było siedzieć na sali i oglądać. No to ja po cichu z kolegą wymknęliśmy się i na siłkę oczywiście. Przed wyjściem stała nauczycielka i zapytała gdzie idziemy. My oczywiście, że na siłkę no i nas puściła. Spokój od południa, bo trening z głowy

Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-03-20 16:39:50

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

electro
Polecane artykuły