SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126601

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
walimy wudzitsu codziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ja wódę tankuję średnio raz na 3 miesiące, ale w takich warunkach to na prawdę sprawia przyjemność (w miłym towarzystwie oczywiście)
no i wtedy lata mi to, czy redukcja, czy masa, wódki nie wliczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ja średnio co 2 tygodnie kilka piw z kolegami tak to też nie za bardzo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tylko okolicznościowo :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jajcownica + płatki na mleku to jest chyba największy prymityw zaraz obok kurczak+ryż (powiedział ten, co na śniadanie je płatki na mleku+ jajcownice, 2x ryż z kurakiem i twaróg na noc ). Alko walęjak jest okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twaróg na noc... haahhah :D a najlepsze ze ja myślałem, ze tak trzeba ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
okazja jest zawsze 2 tyg temu byly ostatki tydzien temu dzien kobiet a wczoraj dzien mezczyzn :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czesiek luknij w dziennik i tak zabijam schematy po prostu lubię twaróg na noc. tak się przyzwyczaiłem i mi wchodzi lepiej niż cokolwiek innego. dużo biała, w miarę sycące. lepiej niż jakbym maił jeść 3 jajka i lulu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
ja ostatni raz piłem na sylwestrze , jeszcze wcześniej 4 październik . ( to tak w większych ilościach w miedzy czasie ze 2x zdażyło się 2 piwka wypić)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
alkohol bawi póki się 18 lat nie skończy :D później to już nie to :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium