SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128049

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no takie wielkie odstające sk***ysyny

mam takie coś jak ten chłopak na klacie, tylko widać je mniej (kwestia BFa zapewne). A na drugim masz zdjęcie "normalne", na nim nie widać koloru naczyń, za to odstają




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
może to kwestia genetyki ja też nawet przy niskim poziomie bf i tak nie mam tak wystających żył a zaledwie widoczne coś tak jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te na górze tak... te na dole myślę, że w końcu powychodzą, oczywiśćie jest to kwestia genetyki tez, ale to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ja się właśnie zastanawiam od czego to tak zależy bo u mnie z żyłami akurat wyjątkowo słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
żyły rozszerzają się pod wpływem treningów-skoki ciśnienia powiększają ich średnice. Więc z czasem wyjdą na 100%. Tylko mnie dziwi, że mam tak bezpośrednio pod skórą, ale w ogóle tej skóry nie napinają. Widocznie tłusty jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Masakra, googlowałem sobie z nudów i wbiłem na "oglaszamy24.pl". Odkryłem, że tam normalnie sobie wystawiają ogłoszenia z sterydami w roli głównej. Nie sądziłem do tej pory, że w ogóle da się owe środki z taką łatwością znaleźć na necie.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
oczywiście, że się da Posiadanie i wbijanie jest w PL legalne. Nie wiem na ile sprzedaż, ale to da się łatwo obejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to nawet nie wiem z czego to jest, co to jest... nigdy sie nie interesowałem tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 121 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42803
Arnold co to żył to są niebieskie bo muszą jeszcze sie powiększyć wyjść , naszybciej wychodzą na przeramionach .. ale jeśli masz je widoczne to twój bf napewno nie jest wysoki i niechodzi tu o tłuszc , też prawda że u ludzi którzy zażywają jakieś " wspomagacze " żyły są inne .. spójrz na takiego ronnie colema czy paula dilleta żyły zdeformowane tak że aż pętle kręcą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
to od kreatyny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium