SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126751

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
adi5052
KUREKski
A co do kreatyny, to na mnie jabłczan działa tylko pod względem masy. Siła mi dzięki niemu nie podskoczyła. Nie podlałem się wodą zbytnio, tak jakby to miało miejsce zapewne na mono, a i tak mówią, że podobno się strzyknąłem - czyli masówka na plus

Zawsze jak podrośniesz to myślą , że na koksie

Zmieniony przez - adi5052 w dniu 2014-03-16 20:33:58


To sie nazywa zazdrość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kacper ty coś podrosłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
KUREKski
adi5052
KUREKski
A co do kreatyny, to na mnie jabłczan działa tylko pod względem masy. Siła mi dzięki niemu nie podskoczyła. Nie podlałem się wodą zbytnio, tak jakby to miało miejsce zapewne na mono, a i tak mówią, że podobno się strzyknąłem - czyli masówka na plus

Zawsze jak podrośniesz to myślał , że na koksie hehe

Bo w Belgii jest ogólna zasada, że codziennie trzeba ćwiczyć klatę i biceps, i od razu w pierwszym tygodniu trzeba się strzyknąć. I dosłownie 1/2 siłowni jest na sterydach, ale nie trzyma diety, co tydzień imprezują, ćwiczą w ogóle się nie pocąc i nie wiedzą, czemu mają słabe efekty. A ja aktualnie robię lepsze postępy od właśnie połowy siłowni, to od razu musi być zdanie "pewnie sypie pudełkami metkę"

A mówią ze za granicą jest inaczej niż w Polsce

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
wisnia1892
KUREKski
adi5052
KUREKski
A co do kreatyny, to na mnie jabłczan działa tylko pod względem masy. Siła mi dzięki niemu nie podskoczyła. Nie podlałem się wodą zbytnio, tak jakby to miało miejsce zapewne na mono, a i tak mówią, że podobno się strzyknąłem - czyli masówka na plus

Zawsze jak podrośniesz to myślał , że na koksie hehe

Bo w Belgii jest ogólna zasada, że codziennie trzeba ćwiczyć klatę i biceps, i od razu w pierwszym tygodniu trzeba się strzyknąć. I dosłownie 1/2 siłowni jest na sterydach, ale nie trzyma diety, co tydzień imprezują, ćwiczą w ogóle się nie pocąc i nie wiedzą, czemu mają słabe efekty. A ja aktualnie robię lepsze postępy od właśnie połowy siłowni, to od razu musi być zdanie "pewnie sypie pudełkami metkę"

A mówią ze za granicą jest inaczej niż w Polsce

Za granicą bije więcej osób niż u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
adi5052
wisnia1892
KUREKski
adi5052
KUREKski
A co do kreatyny, to na mnie jabłczan działa tylko pod względem masy. Siła mi dzięki niemu nie podskoczyła. Nie podlałem się wodą zbytnio, tak jakby to miało miejsce zapewne na mono, a i tak mówią, że podobno się strzyknąłem - czyli masówka na plus

Zawsze jak podrośniesz to myślał , że na koksie hehe

Bo w Belgii jest ogólna zasada, że codziennie trzeba ćwiczyć klatę i biceps, i od razu w pierwszym tygodniu trzeba się strzyknąć. I dosłownie 1/2 siłowni jest na sterydach, ale nie trzyma diety, co tydzień imprezują, ćwiczą w ogóle się nie pocąc i nie wiedzą, czemu mają słabe efekty. A ja aktualnie robię lepsze postępy od właśnie połowy siłowni, to od razu musi być zdanie "pewnie sypie pudełkami metkę"

A mówią ze za granicą jest inaczej niż w Polsce

Za granicą bije więcej osób niż u nas

Bo za granicą ludzi stać ;/

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Tutaj masz legalne sklepy internetowe, gdzie kupisz dosłownie wszystko. Za 400€ masz kilkumiesięczny cykl wraz z różnymi lekami zabezpieczającymi, ochraniającymi itp. Full zestawy tu robią i dzieciaki to kupują. Diety nie ma, treningów nie ma, a potem impotencja w wieku 20 lat

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gobi
adi5052
wisnia1892
KUREKski
adi5052
KUREKski
A co do kreatyny, to na mnie jabłczan działa tylko pod względem masy. Siła mi dzięki niemu nie podskoczyła. Nie podlałem się wodą zbytnio, tak jakby to miało miejsce zapewne na mono, a i tak mówią, że podobno się strzyknąłem - czyli masówka na plus

Zawsze jak podrośniesz to myślał , że na koksie hehe

Bo w Belgii jest ogólna zasada, że codziennie trzeba ćwiczyć klatę i biceps, i od razu w pierwszym tygodniu trzeba się strzyknąć. I dosłownie 1/2 siłowni jest na sterydach, ale nie trzyma diety, co tydzień imprezują, ćwiczą w ogóle się nie pocąc i nie wiedzą, czemu mają słabe efekty. A ja aktualnie robię lepsze postępy od właśnie połowy siłowni, to od razu musi być zdanie "pewnie sypie pudełkami metkę"

A mówią ze za granicą jest inaczej niż w Polsce

Za granicą bije więcej osób niż u nas

Bo za granicą ludzi stać ;/


Bo polaki zaraz gadają "o ten to na bombie... pfff na łatwizne idzie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kurek, mówisz, że jabłczan działa na ciebie pod względem masy? Placebo aż miło.
Otóż kreatyna zwiększa wytrzymałość mięśniową co w żaden sposób nie przekłada się stricte pod "masę" jeśli się tego nie nakierunkuje. Wzrost siły/wytrzymałości mięśniowej jest normalną reakcją mięśni na zaadaptowanie kreatyny w organizmie. Wzrost masy następuje tylko wówczas, gdy tę wytrzymałość używasz by tyrać więcej ciężaru i dużo jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
KUREKski
Tutaj masz legalne sklepy internetowe, gdzie kupisz dosłownie wszystko. Za 400€ masz kilkumiesięczny cykl wraz z różnymi lekami zabezpieczającymi, ochraniającymi itp. Full zestawy tu robią i dzieciaki to kupują. Diety nie ma, treningów nie ma, a potem impotencja w wieku 20 lat


oczy pieką. skoro mają osłonki i odbloki zafundowane przez neta to jaka impotencja? Stereotypy szerzysz, przemku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
To od jutra jak zaczne cykl to trza zacząć troche więcej szamać :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium