SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127800

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
co ty mówisz wf się przydaję żeby się odstresować po niektórych lekcjach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak można na wf nie chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja pół gimnazjum nie chodziłem przez kontuzje. Raz to kolano skręciłem, raz miałem uraz panewki i tak jakoś wyszło...

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
k***a ja mam 6 z wf, chodzę na zawody i je wygrywam. po prostu u mnie wf jest ch**owy, ot co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Po co ćwiczyć na wfie :D lepiej po lekcjach iść na siłke i mieć więcej siły ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
k***a ja mam 6 z wf, jeżdże na zawody i wygrywam je, tak? Tylko że mój wf jest ch**owy, ot co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adi głupoty gadasz... ja to tam lubie sie wybiegać... :D mówiłlem wam ze prawie szpagat robie? chyba nie... to wiecie? prawie szpagat robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
POMOCY: moje warunki : wzrost 178,waga 89, bicepsy, 40cm, klata 115cm, pas 96cm. Aktualnie biegam 5km dzienncie x4 w tygodniu oraz siłownie x4, biorę spalacz o nazwie Fat killer i zamierzam dokupić Clean burexin, moje pytanie brzmi jak szybko zrzucić z 7-8kg, chce dobić do 82kg. Odpuściłem sobie kolacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Czesiek43
adi głupoty gadasz... ja to tam lubie sie wybiegać... :D mówiłlem wam ze prawie szpagat robie? chyba nie... to wiecie? prawie szpagat robie
U mnie WF wygląda tak że pompujes robisz siady pompki podciąganie ;) gdybym biegał tylko na wfie to bym mial cardio z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
spalacze bierze, treningi robi nawet nie wiadomo dokładnie jakie. A dieta? rezygnacja z kolacji . Ogarnij sobie redu z prawdziwego zdarzenia. 1 link w moim podpisie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium