SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128046

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
co nie :D ja właśnie w wieku 16-18 lat miałem najlepsze wypady później to już nie to bo zaczyna się chodzić po barach i imprezach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
kiedy przypaliłem pierwszy raz w życiu

i jeszcze gratisowe 30 minut cardio mi wpadło, bo pies mi uciekł. Znalazł się, kalorie spalone, będzie 6pack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ujarany psa goniłeś ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
o ile można tak powiedzieć... Faza po spalonych omletach przednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie chodzę wogóle do klubów ani barów, jedynie domówki albo właśnie takie szwędanie lub park, czy coś ;) Arnold, jakiego masz psa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
charta :D hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
powiedzmy, że mieszanka najszlachetniejszych ras świata

taki mały kundel

z imprez to też domówki albo wynajmowanie klubu w mniejszym gronie. Jak idę na imprezę >50 ludzi to prawie zawsze bawię się słabo. W krzakach raczej nie pijam, ze względu na kolegów-nie lubią w ten sposób się bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 121 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42803
Zna ktoś jakiś dowloader video to mp3 z youtuba ? Bo kozystałem z jednego ładnie przez prawie miesiąc chodził a teraz nic sie nie ściąga..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
jak byś miał charta co leci po 80 km/h to byś sobie pobiegał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
w google wpisz "pobieranie mp3 z yt" i masz pełno tego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium