SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126748

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
solone są ohydne :D pytam na szybko bo nie mam nic ciekawego na kolacje a jajek ani twarogu nie chce mi się jeść rybnia pewnie i tak już zamknięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
od biedy można zjeść, ale są lepsze źródła na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Ej panowie, jeżeli miałem plan którym ćwiczyłem 6 tyg, ale ch**a robiłem bo nie dawałem z siebie 100% a zaledwie 50% (z cyklu jak j**ać przez 4 miechy i nie mieć nawet średnich efektów, wina nakładania sobie zbyt małych ciężarów) i teraz zacząć ćwiczyć nim kolejne 6-8 tyg (mimo że zaczęła się redukcja) tylko tak jak powinno... znacznie większe ciężary i ogólnie zap*****lać jak trzeba.
Zapomniałem zadać pytanie:
To robić nim kolejne 6-8tyg czy jednak go zmienić?

Zmieniony przez - sinboy321 w dniu 2014-03-12 19:34:59

Zmieniony przez - sinboy321 w dniu 2014-03-12 19:37:44

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
haloo

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
zmieniasz jak nie daje efektów, inaczej nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
dobra, dzięki!

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pojadłem sobie na kolację, piękni cyganie! zamiast marnego twarogu z owsianymi wykorzystałem okazję, że są goście i:
4 kanapeczki o takie
kromka domowego chleba z żurawiną, plaster mozarelli, plaster żółtego sera goudy, pomidorek suszony z zalewy, papryczka z zalewy i połówka jajka
bilans przekroczony pewnie o dodatkowe 300kcal... było warto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
potrzebuje się jak najszybciej wykurować z kaszlu i kataru, pomóżcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
acodin kaszel odleci na smoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 186
eee widzialem tu ze occi robi redukcje na 3k kcal dlaczego tak i ne tylko on
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium