SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127642

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Rób ośmiopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4043
Chłopaki mam pytanko macie pomysł na wypychający brzuch? Jestem na masie i strasznie wszedł mi maciek nie wiem co z tym zrobić nie to ,że zalany jestem po prostu wylazł tak jakby powietrzem napchany ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
też to mam, na redu, na masie, zawsze. Sam jestem ciekaw jak się tego pozbyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
0 cheatów, ogranicz trochę błonnik i napoje gazowane. U mnie na to pomaga siemię lniane. Ogólnie, siemię jest dobre na wszystko z brzuchem Jak nie masz co robić w domu od czasu do czasu, to strzel sobie jakiś masaż brzucha-pierdniesz parę razy, strzelisz klocka, to brzuch zmaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
a, no i mój eksperyment-słodziki wyp*****lają mi brzuch w kosmos. Jeśli używasz, to sprawdź, może w tym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
oglądacie ksw ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze wywala przez duzą ilośc jedzenia? jedzcie mało a często moze :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
nom. Ale tak jednym okiem. Wnerwia mnie to, że taki leszczyk jak różal jest w przedostatniej walce. A wywiad z pudziankiem to już porażka kompletna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
session a za darmo jest czy PPV?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
PPV ale na steamach leci :P Różal leszczyk ? chyba nie masz pojęcia co piszesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium