SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127717

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
u mnie na siłce, w ramach karnetu OPEN na 3msc i stałej klienteli dostaję takie badanie gratis. Oni generalnie tam mają całe zaplecze medyczne więc raczej się liczy jako dobry sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
zazdroszcze w uj, u mnie nadal brakuje siłowni z prawdziwego zdarzenia. Chyba najlepsza jest jednak miejska z kilkudziesięcioletnim sprzętem.. gdyby tam dorzucili jakąś bieżnie i coś jeszcze do cardio to by była zdecydowanie wystarczająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Okej czaję, ja muszę ogarnąć gdzie w okolicy takie można zrobić, bo teraz może nie za bardzo tak po pierwszym etapie redukcji, ale na sam koniec fajnie by było owy zrobić.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja sobie zrobię jutro i potem kiedy chcę jeszcze 1. Generalnie to to kosztuje którąś dychę (3 dychy bodajże) ale mi szefunio daje 2 pomiary w ramach karnetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
maciej1408
zazdroszcze w uj, u mnie nadal brakuje siłowni z prawdziwego zdarzenia. Chyba najlepsza jest jednak miejska z kilkudziesięcioletnim sprzętem.. gdyby tam dorzucili jakąś bieżnie i coś jeszcze do cardio to by była zdecydowanie wystarczająca


Maszyny do cardio to zapychacze na siłowniach, służą do przyciągania sezonów co kratę chcę zrobić ale boją się że będą za duzi

U mnie na łazarskim rejonie ( ) ostatnio otworzyli siłownię ale nawet ani razu nie byłem, wolę chodzić tam gdzie chodzę - płacę tylko za ubezpieczenie 30zł/rok i w pakiecie mam dostęp w nikomu nieznane dni tygodnia i rozmowy o przygotowaniu sportowców w latach 80 z prawie siedemdziesięcioletnim trenerem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Czy to normalne, że czuję mega spięcie i zakwasy w zgięciu ręki? Na wysokości łokcia, po cięższym treningu bicepsa? Na ramieniu zakwasów żadnych, ale w miejscu, gdzie zawsze kłują w szpitalach przy pobieraniu krwi, to ból jest

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
pilka siłownia musi mieć swój klimat, tamta jest zayebista, ale jednak wkur##ające jak nagle wszyscy zaczynają się rozgrzewać i każdy biega po salce, że aż ciasno się robi, bieżnia by się przydała (jak miałem masować to o tym nie myślałem, ale na redukcji dobra sprawa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Wracajac do tego BCAA. To jednak warto dac podczas 4tyg redukcji?? (Szkoda mi 90zł na to z FA tak na prawdę - jak ankieta mówi klepie biedę ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
To bierz od AL ... Wydaję mi sie ze jak kasy brak do nie ma sensu brać bcaa na 4 tyg

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
zeby mi z bickow tylko nie pospadalo podczas redu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium