SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam został uratowany, jedziem z koksem, jedziem pany! [RAM PAM PAM, NOWY SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127775

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DreamEvil
ja miałem tak: zrzuciłem z 100kg na 80kg samym bieganiem na cukierkach w pół roku - easy. właściwie to wyglądąło tak że głodówka, a jeśli już coś jem to cukierki, musli itp. myślałem że to zdrowe (orzechy w czekoladzie, musli tropikalne chrunchy, samo zdrowie przecie!). Potem pierwsze wakacje "bez wielkiego bebzonu" już w miarę chudszy. Potem 1 liceum i pierwsza masa... powrót do 95kg może minimalnie więcej mięska, ale w łapie nadal 32cm. To potem redukcja i co? 1500kcal i to są 1 zdjęcia w moim 1 dzienniku - po redukcji na 1500kcal (oszukałem że robiłem 2500 XD) i suchość Sporo fatu, 0 mięsa. Potem masa na kreatynie - przegięcie w drugą stronę. Potem 3msc offu, potem jakies wm iarę ćwiczenie i dieta na pół gwizdka do końca grudnia i od nowego roku wszystko na 100% leci!


a potem się znajomi dziwią że taki mądry, oddaje się pasji, a wygląda całkowicie normalnie albo kurde jeszcze gorzej choć mnie to najbardziej komplementowali właśnie wtedy jak się zalałem, bo mimo wszystko klata wystawała spod koszulki głównie a nie bebzon i gość 92kg to musi mieć mięśni od skur____na a miałem mniej niż teraz tak sądzę

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widać dużo osób uczyło się na swoich błędach, ja dlatego się staram, żeby kolega, który do mnie przychodzi ćwiczyć nie tracił czasu i miał dobre efekty. Kiedyś mu powiem: "Już mnie nie potrzebujesz, synu", po czym zamienię się w kruka i odlecę Ja też żałuję, gdybym od początku ćwiczył pożądnie, to dzisiaj byłoby o niebo lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
j/w juz by było 40+ w łapie z palcem w kakale ;/ a tak to dupa :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja 1 raz nie robię tego wszystkeigo na pałę jak najszybciej tylko z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
u mnie się historia zaczęła od 1 liceum i 60kg :D piłka nożna i tajski boks to się liczyła szybkość a później jakoś tak wyszło że w rok do 70kg doszedłem prawie na czystym mięśniu później 2 klasa i początek 3 to było tak że same 18 imprezy klasowe wgl zero motywacji jeszcze z dziewczyną problemy i tylko 5 kg weszło i to na samym facie :D póżniej ciężka choroba kilka tygodni na antybiotykach kroplówkach i powolny powrót na siłownie po tym po chorobie wgl jak flak :D teraz w 14 miesięcy po tym z 72 do 85kg łapy z 36 do 42 w pasie tylko 2 cm klatka z 105 do 116 wgl jakiś taki rytm załapałem i nikt nie wierzy że na czysto ( a tak serio nawet kreatyny przez ten czas nie brałem) a siły w uj poszło na płaskiej +55kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
zaaaaaaaazdro ja w te wakacje chcę zejść do jednocyfrowego BFu a potem masować 1kg miesięcznie ze 2 lata

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
po redukcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja też chcę jednocyfrowe bf ale wątpię wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
jeszcze jakiś zdjęć poszukam z początków liceum do porównania :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziwna redukcja?

Następny temat

Dieta na masę mięśniową, Co sądzicie o tej?

WHEY premium