SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 210386

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
trening interwałowy to nie tylko bieganie
słodycze najlepiej całkowicie wyeliminować bo to całkowicie nieprzydatne kalorie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10643
WItam. Od stycznia zaczynam redukcję mam zamiar cwiczyc 3 razy w tyg na siłowni i 3 razy w tyg robić interwały w DNT. Będę biegał rano, czy standardowe śniadanie płatki owsiane + jajka + siemie lniane, będzie dobrą opcją przed bieganiem?? I skoro to redukcja, czy po bieganiu wrzucić kurczaka z ryżem brązowym lub kaszą kryczaną czy z ryżem białym? .

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
ale ja stosuje bieganie jako interwałowy trening czy po nim muszę zjesc od razu pełnowartosciowy posiłek ?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Tak od razu to może nie daj organizmowi się wyciszyć i uspokoić i wtedy zjedz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Po każdej aktywności fizycznej należy zjeść pełnowartościowy posiłek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
Witam,mam pytanie od kad zacząłem nowa prace straciłem 3kg,wiem w czym problem,kcal uciekają.Zjadam w pracy dwa posiłki,przeważnie węgle i białko,co jakiś czas jakieś warzywa do tego.Pracuje na magazynie(sprzątam) roboty nie ma za dużo,często nie mam co robić.Do pracy dojeżdżam 4km w jedna stronę rowerem.Co będzie lepsze jeść bardziej kaloryczne posiłki,czy zamiast dwóch jeść trzy.Jeżeli pierwsza opcja z jakich produktów najlepiej pozyskać węgle by były jak najbardziej wydajne.Pracuje 7h i jestem ektomorfikiem,z tych 3kg poszło więcej fatu niż mięśni,ale chciałym dalej tyć.Dziękuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 9627 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133479
Skoro zwiększył się wydatek energetyczny to trzeba zwiększyć też podaż, zatem dodaj jakiś niewielki posiłek lub zwiększ objętość tych, które masz.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
Mogą to być same węgle czy węgle plus białko?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 9627 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133479
Nie wiem jak wygląda Twoja dieta ale optymalnie będzie proporcjonalnie zwiększyć każdy makroskładnik.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 340
jesli w piatek nie zrobiłem treningu(bicek i barki) to dzisiaj moge go zrobic razem z plecami??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

electro
Polecane artykuły