SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271713

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 605
Podciąganie na drążku do klatki - czy mozna to cwiczenie zastapic ktoryms z tych 3 ,ktore najlepsze ? PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE,PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE lub PODCIĄGANIE W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ.
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
A masz górny wyciąg?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8830
Michail wiec czy mozna zastąpić podciąganie na drązku do klaty górnym wyciągiem?? (bo czuje ze nie jestem w stanie wykonać prawidłowo 15 podciągnięć na drążku). a co do diety to czy bedzie ona podana tak żeby można zacząć ją razem z treningami?? do 1-go września??

##################
#Barlinek Rulezz#
##################


Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie dotyczace aerobow :)

trenuje 3x w tyg karate i tam dosc osrto jedziemy na kondyche ;) i dlatego zastanawiam sie czy potrzebne mi jeszcze te aeroby? tluszczu nie mam ;P jak myslisz?

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 101 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3128
a mam takie pytanie... napisales ze bedziemy robili aeroby 5, 7, .... minut. A mozna tak od razu godzinke?? Bo ja mam tłuszczyk do zrzucenia...
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Marcel7- nad Twoim pytaniem jest moja odpowiedz- czytajcie, zanim zapytacie...wiele spraw już wyjaśniałem




Zenith- jeśli masz jakieś inne zajęcia poza siłownią- o charakterze aerobowym to po siłowni już nie musisz.




niuniuek-pomyliłeś grupy- zapraszam do V lub VI

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Znow kolejne pytanie
Czy jest juz rozpiska diety i spuplementacji???
Bo nigdzie nie moge znalezc

----->Patrz komu ufasz...<-----

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4466
Czy Cwiczenie 7.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
z Program II/4 (tylko wolne obciążenia:sztanga/sztangielki)mozna zastapic cwiczeniem Ściąganie drążka wyciągu górnego, szeroko, nadchwyt ?? Z tego co wyczytalem to to samo cwiczenie jest dobrze mysle ?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Tomektom-jeżeli masz górny wyciąg, to dlaczego wybrałeś program tylko na wolne obciązenia sdztanga/sztangielki??

Rama diet i supli jest na ukończeniu.


Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/

Zmieniony przez - Michail w dniu 2003-08-31 11:50:59

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4466
Mam w swojej silowni tylko wyciag(gorny) laweczke skosna i plaska, i cos takiego jak by na przeciwko siebie staly dwa wyciagi gorne to wszystko wiec dlatego nie wybralem nic innego. Wiele jest takich silowni przynajmniej w moim miescie bo co jeszcze mozna wymontowac samemu ??? No jeszcze modliewnik to wszystko... Powinienem wybrac cos innego ? Mozesz cos polecic ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

electro
Polecane artykuły